Tüvirakkude siirdamine Seffihair

Seffiller (tüvirakkude siirdamine) on regeneratiivne protseduur, kus tänu rasvarakkudes olevatele tüvirakkudele saab juuste väljalangemist ennetada ja ravida.

Mis põhjustab juuste hõrenemist?

Juuste hõrenemise põhjus on sageli multifaktoriaalne, hõlmates stressi, mikro- või makrotoitainete puudust, valesid eluviise ja eelkõige kahe molekuli sünergiat, mis geneetilise eelsoodumusega inimeste puhul kahjustab juuksesibulaid kuni nende funktsiooni pärssimiseni või vähendab nende funktsionaalsust.

Need kaks ainet on:

  • dihüdrotestoroon (DHT), mis on saadud hormoonist testosteroon
  • prostaglandiinid D2 (PGD2), mis on põletiku vahendajad

Nende sünergistlik toime kahjustab geneetilise eelsoodumusega inimestel folliikuleid.

Millised on Seffihair protseduuri eelised juuste väljalangemise puhul?

SEFFIHAIR®-iga saadud kude on äärmiselt vedel ja seda saab süstida miniinvasiivse valutu protseduuriga.  Juustekasvu stimuleerimiseks ja juuste väljalangemise ärahoidmiseks mõeldud protseduur võimaldab autoloogset regeneratiivset ravi, kasutades rasvkoe päritoluga mesenhümaalseid tüvirakke. Seffihair protseduur pakub märkimisväärset abi nii meestele kui naistele. Eesmärgiks on juuste kvaliteedi parandamine, juuste taaskasv ja paksendamine. Tulemused on märgatavad 4-6 kuu pärast.

Androgeenne alopeetsia ehk androgeenne kiilaspäisus - kuidas seda ravida?

Androgeenne alopeetsia on patoloogia, mida saab ravida kombineeritud meetodiga, kus kõige olulisem komponent on regeneratiivne meditsiin. Regeneratiivse meditsiiini eesmärk on mitteatroofsete folliikulite taasaktiveerimine (juuste taaskasv) ja nõrkade folliikulite ravimine, mis põhjustavad juuste õhenemise.

Seffihair protseduurijärgsed juhised:

  • 24 tundi ärge käige duši all.
  • 1 nädala jooksul vältige päikese käes viibimist.

 

Protseduurile tuleku eelduseks on dr Mari Laasma konsultatsioon, mille järgselt saab aja protseduurile panna kirja kliinikus kohapeal, e-maili või telefoni teel.

Broneeri aeg konsultatsioonile