Menopausi nõustamine

  • Protseduuri kestvus:

    60 min

  • Protseduuri hind:

    150€

Menopausi ajal võivad naistel esineda kuumahood, ärevus ja depressioon, väsimus ning unehäired. Kõiki neid probleeme saab ravida. Naine võib mõnikord kannatada ka seksuaalsete murede all. Kui teil on intiimpiirkonnaga probleeme, ärge kartke vastuvõtule aega broneerida.

 Dr Lasarus Mikrofanoff

Vananemise märgid ei ilmne ainult välimuses, vaid ka meie enesetundes.

Kaasaegne maailm nõuab naistelt tegelemist paljude rollidega: käia tööl, olla ema ja abikaasa, tegeleda hobidega, saada hakkama majapidamisega. Menopausi sümptomite lisamine sellele kõigele võib elu tublisti keerukamaks muuta. Tegemist on olulise etapiga iga naise elus, uue peatüki algusega, mis toob endaga kaasa nii füüsilisi kui emotsionaalseid muutusi.

Tavaliselt hõlmavad menopausi sümptomid kuumahooge, mittekvaliteetset und, väsimust, halba tuju, depressiooni, ärevust ja seksuaalse huvi kadumist. Üldise terviseseisundi, toitumisharjumuste, füüsilise aktiivsuse suurendamine, mitmed traditsioonilised ja alternatiivsed ravimeetodid aitavad neid sümptomeid leevendada. 

Menopausi nõustamine dr Mari Laasma Laserravi- ja Ilukliinikus

Pakume terviklikku lähenemist, pühendades tähelepanu nii füüsilisele, emotsionaalsele kui ka vaimsele heaolule.

Menopausi konsultatsiooni käigus selgitatakse välja patsiendi elustiil, vaevused ja nende vahelised seosed. Nõustamist viib läbi günekoloog, esteetilise meditsiini arst ja laserravi ekspert Dr Lasarus Mitrofanoff, kes ühendab oma töös elustiili küsimused, looduse toime, meditsiini ja günekoloogia erinevaid aspekte. Koostöös patsiendiga pannakse paika personaalne raviplaan, mis võib sisaldada hormoon- ning vitamiinravi, kliinikus pakutavaid protseduure ning vajalikke elustiili muudatusi, sealhulgas nii toitumise kui treeningharjumustega seotud muudatusi.

Vajadusel tehakse analüüsid, mis annavad ülevaate organismi seisundist ning aitavad kindlaks määrata vajaliku ravi. 

Hormoonide tasakaal ja tasakaalutus mõjutavad vananemise kiirust. Seega ei pea tegelema ainult tagajärgede likvideerimisega, vaid võimalik on panustada üleminekuea lähenedes ka nende ennetamisesse. 

Menopausile lähenedes või seda kogedes, julgustan kõiki püüdma mõelda tervislikule eluviisile: tervislik toit, jalutamine või sörkimine tund aega 3 korda nädalas, piisav uni. Vahel piisab lisaks nendele sobivate taimede või loodusravimite tarvitamisest. Kui need ei aita, olete teretulnud arutama võimalikke lahendusi elukvaliteedi parandamiseks. Ja kindlasti ärge unustage, et olenemata stressist on elu lõbus!