Mesoteraapia

  • Protseduuri kestvus:

    1h

Mesoteraapia on nahka sügavniisutav, värskendav ja vananemist ennetav protseduur väikeste kortsukeste tasandamiseks näol, kaelal ja dekolteel. Protseduur on tõhus ka aknearmide puhul. 

Dr Mari Laasma Ilukliinikus kasutatava mesoteraapiapreparaadi (Filorga NCTF HA) hüaluroonhappe sisaldus on suurem kui tavalisel pindmisel mesoteraapial. Lisaks sisaldab see preparaat 23 erinevat aminohapet, mineraali ja koensüümi. Preparaadi rikkalik ja toitev koostis tagab kohese intensiivse niisutuse. 

Milles seisneb mesoteraapia NCTF 135 HA protseduur?

Preparaadi manustamiseks kasutatakse kas kanüüli või NANSOFT mikronõelu, et vältida verevalumeid ja minimeerida protseduurist taastumiseks kuluvat aega. Pärast mesoteraapiaprotseduuri võib kohe naasta oma igapäevaste toimingute juurde. Protseduur lõpeb LED raviga, mis kiirendab taastumisprotsesse ja aktiveerib kollageeni sünteesi.

Mida peab teadma enne mesoteraapia protseduurile tulekut?

Mesoteraapia teostamiseks ei tohiks nahal olla aktiivses faasis herpest, psoriaasi ega muude nahahaiguste aktiivseid ilminguid, samuti ei tohiks olla päikesepõletust. Protseduuri ei tehta raseduse ja imetamise ajal. Ettevaatlik tuleb olla erinevate kodus nahal kasutatavate ravipreparaatidega. 

Millega arvestada pärast mesoteraapiat?

Pärast protseduuri tuleks vältida otsest päikese käes viibimist ning kasutada 50 SPF kaitsekreemi, umbes nädala jooksulvältida basseini, sauna ja rasket trenni. Protseduuri päeval vältida muid kosmeetikatooteid ja jumestust. Soovitatav on vältida ka alkoholi vahetult peale protseduuri.


 

Broneeri aeg