Mari Laasma

peaarst, kirurg
E-post: mari@mlilukliinik.ee

Erialalt olen lastekirurg ning spetsialiseerunud naha healoomuliste moodustiste kirurgilisele ravile. Seega on plastikakirurgia olnud mulle alati südamelähedane.

Paratamatult saame me kõik vanemaks ja kuna olen ka ise jõudnud ikka, kus on juba märgata esimesi vananemisilminguid, siis olen eriti huvitatud just vananemise ennetamisest võimalikult loomulikul, tervislikul ja efektiivsel moel. Kindlasti pole lisaks õigele nahahooldusele vähem tähtsad ka toitumine, liikumine, hormonaalne tasakaal, vitamiinid, mineraalid jne. Kõiki pika aja jooksul omandatud teadmisi soovin jagada ka oma klientidega, et tagada neile ilus, loomulik ja püsiv ravitulemus.

Kuna tegemist on ilumeditsiini väga kiirelt areneva valdkonnaga, siis täiendan end  pidevalt ning püüan pakkuda oma klientidele kõige uuemaid ja efektiivsemaid protseduure. Lähenen inimesele alati terviklikult, st ei keskendu ainult ühele piirkonnale, vaid püüdlen selle poole, et kogu pilt oleks harmooniline ja loomulik. Hoian end kursis esteetilise meditsiini viimaste arengute ja protseduuridega ning selle nimel olen käinud end koolitamas paljudes maailma paikades - nt Euroopas, Argentiinas, Dubais.

Viin läbi täitesüstide, näoniitide ja regeneratiivse meditsiini alaseid koolitusi nii arstidele kui õdedele.

Oma kliiniku avasin 3 aastat tagasi, sellest ajast olen pühendunud esteetilisele meditsiinile järjest enam ja tänaseks on sellest saanud minu põhitöö. Leian, et kui soovid olla milleski parim, tuleb sellele pühenduda 100%. Ja kui armastad seda, mida teed, siis see pole enam töö, vaid nauding, mis annab rahulolu. Ja kui see rahulolu kajastub klientide nägudes, siis on see ka suurim tasu tehtud töö eest.

 

Teie, Mari Laasma

 

Minu CV