Kaalulangetusprogramm laseri ja ravimiga

 • Protseduuri hind:

  1500 €

Dr. Mari Laasma ilukliiniku kaalulangetusprogramm: kaalu langetamine koos Fotona Tight Sculpt laserprotseduuri ning tõhusa ravimiga semaglutiid.

Programmi viivad läbi: dr Mari Laasma ja ämmaemand-esteetilise meditsiini õde Agve Kask.

Millest koosneb kaalulangetuse programm?

 • Arsti ja /või õe - ämmaemanda esmane konsultatsioon ja personaalne nõustamine.
 • Retseptide välja kirjutamine ja vajamineva ravimi manustamise õpetamine.
 • 6 Tighst Sculpt laserprotseduuri  (rasvaeemaldus problemaatilisest kohast ja naha pinguldamine) koos kehakoostise mõõtmise ja ümbermõõtude võtmisega.
 • Igakuine retsepti pikendamine kuni 4 kuud peale kaalulangetusprogrammiga alustamist.
 • Arsti ja / või õe-ämmaemanda visiit ja ravitulemuste hindamine 6. kuu möödudes peale kaalulangetusprogrammiga alustamist. Tulemuste lõplik kokkuvõte ning soovitused, kuidas saavutatud kehakaalulangust hoida, kuidas lõpetada retseptiravimi tarvitamine, millega kehakaalulangus saavutati.

NB! Kehakaalupaketis ei sisaldu retseptiravimi apteegist soetamise maksumus.

Mis on ML ilukliiniku kaalulangetusprogrammi eelised teiste kaalulangetusmeetodite ees?

Langetades kaalu mõistlikus tempos (ca 3-5kg kuus) meie poolt määratud ravi ja soovitustega ning teostades paralleelselt laserprotseduure on meil kõige suurem võimalus vältida tulevikus vajadust läbi viia plastilisi korrektsioone ja kirurgilist rippuva kehanaha eemaldamist, millest jäävad enamasti inetud ja inimese elukvaliteeti mõjutavad armid. Ravi tulemus on sellele vaatamata suhteliselt kiire, esimesed nähtavad tulemused tekivad juba  1-2 kuuga  ja 4-6 kuuga on inimene saavutanud enamasti oma soovkaalu. Kehakaalu langetuse tõenäosus on kõrge (85%  langetavad rohkem kui 5% algsest kehakaalust), samas terviseriskid on väga madalad (võib esineda kerget iiveldust, täiskõhutunnet, kõrvetisi, kerget kõhulahtisust jne).

Õde-ämmaemand Agve Kask: Kellele on mõeldud kaalulangetus koos Fotona Tight Sculpt laserravi ja ravimiga?

"Kaalulangetuspakett sisaldab ravimit, mistõttu on vajalik välistada vastunäidustused. Need selgitatakse välja konsultatsiooni käigus. Põhiline märksõna on ülekaal eelkõige neil, kelle kehamassiindeks on 30 kg/m2. Efektiivse tulemuse saab koos dieedi ja füüsilise treeninguga ning seetõttu peab ka patsient ise võtma vastutuse ja vajadusel muutma oma elustiili.

Oodatud on inimesed, kes on võidelnud aastaid kaaluprobleemiga ja mingil põhjusel kaal ei lange. Põhjuseid võivad olla mitmeid ja selleks oleme meie, et need välja selgitada.

Paratamatult vajab nahk kaalulangetusprotsessi käigus pinguldust. Selleks kasutame laserit Fotona Dynamis ning protseduur Tight Sculpt on ideaalne naha sügavaks pinguldamiseks ning rasva eemalduseks."

Teenuse eest saab tasuda ka osamaksetena.

Miks sisaldab kaalu langetamine ML Ilukliinikus Fotona Tight Sculpt laserravi?

Kaalulangetusprogramm sisaldab laserravi, sest see tagab oluliselt tõhusama tulemuse.

Tegemist on ainulaadse kahe lainepikkusega mitteinvasiivse laserraviga kõikide kehapiirkondade vormimiseks ja naha pinguldamiseks. Tight Sculpt protseduuri käigus lõhutakse laseri abil rasvarakud. Lõhutud rakkudest moodustunud rasvaemulsioon väljub organismist loomulikul teel vere ja lümfi kaudu. Lisaks aitab laseprotseduur Fotona Tight Sculpt pinguldada lõtvunud nahka, olles kiire, ohutu ja tõhus alternatiiv kirurgilisele rasvaimule. TightSculpting on efektiivne ka tselluliidi ravis.

Fotona Tight Sculpt vajalikkust kaalulangetusprogrammis selgitab dr. Mari Laasma:

“Pärast 40. eluaastat väheneb kollageeni ja elastiini tootmine ning nahk kaotab tasapisi oma elastsust. Inimene võib küll kaalust kaotada, kuid nahk enam tagasi ei tõmba ja jääb rippuma. Tightsculpting laserhooldus on tõestanud end kui suurepärane lahendus naha sügavaks pinguldamiseks ning rasva eemalduseks. Lisaks aitab laserprotseduur ka efektiivselt tselluliidi ja nahal olevate armide ehk striiade vastu."

Mis on semaglutiid ja miks kaalu langetus selle ravimiga?

Semaglutiid on inimese glükagoonilaadse peptiid-1 retseptori agonist (GLP-1-RA) ehk lihtsalt öelduna ühe kehaomase seedetrakti hormooni analoog (sarnasus inimese samaväärse hormooniga on kuni 94%). Semaglutiid aitab organismil reguleerida insuliiniga seotud ainevahetust ning vähendab enamikel inimestel söögiisu ja aeglustab mao tühjenemist. Semaglutiid võib põhjustada seeläbi kaalulangust, mis mõjub soodsalt vererõhu, veresuhkru ja kolesterooli väärtustele, samuti võib väheneda liigeste ülekoormusest tingitud valu ja paraneda üldine enesetunne.

Kehakoostise mõõtmine ja ümbermõõtude võtmine

Personaalne kehakoostise raport näitab inimese tervislikku seisundit. Mõõtmistulemuste põhjal saab teha järeldusi, kas ja kuidas on vaja toitumisharjumusi ja elustiili muuta. Selleks määratakse spetsiaalse analüsaatori abil kehakoostis ja väljastatakse personaalne raport, mille tulemusel saab teada, milline on Sinu:

 • kehakaal
 • kehamassiindeks
 • lihasmass
 • keha rasvaprotsent
 • vistseraalse rasva sisaldus (kõhupiirkonnas ja siseelundite ümber olev rasv)
 • baasainevahetuse väärtus
 
Mida tähele panna enne kehakoostise mõõtmist?
 • Soovitatav on tulla mõõtma vähemalt 2 tundi pärast söömist ja vedeliku tarbimist.
 • 12 tundi enne mõõtmist vältida rasket füüsilist tegevust, sauna ja vanni. Samuti ei soovita me tulla mõõtma haigena.

 

Broneeri aeg