iPRF

  • Protseduuri kestvus:

    30 min

  • Protseduuri hind:

    200€, 3 korra pakett 550€

iPRF (injectable platelet-rich fibrin) e. süstitav tromotsüütide rikas fibriin on naturaalne võimalus soodustada juuste kasvu, tugevdada olemasolevaid karvu ning vähendada juuste väljalangemist. Tänu angiogeneesile toimub karvakasvu stimuleerimine ja karva folliiklis olevate tüvirakkude aktiveerimine.

Tegemist on meie klientide ühe lemmiku juustele mõeldud protseduuriga. 

Kuidas toimub iPRF protseduur juustekasvu stimuleerimiseks ja väljalangemise vähendamiseks?

iPRF protseduur juustele võtab aega umbes tund ning ei vaja taastumisaega.

Patsiendi veenist võetakse umbes 15–30 ml verd. Kogutud veri töödeldakse tsentrifuugis, mis jagab vere mitmeks erinevaks osaks ehk fraktsiooniks, luues sel viisil kasvufaktoriterikka iPRF-i. See süstitakse probleemsetesse piirkondadesse. Süstid põhjustavad mõningast valu. iPRF protseduur lõppeb LED raviga, mis samuti kiirendab juuste kasvu rakutasandil ja stimuleerib vereringet.

Püsivama toime saavutamiseks on soovitatav läbida kolmest korrast koosnev kuur (2–4-nädalaste vahedega). iPRF juustekasvu stimuleerimise ja alopeetsia ravi kolme korra paketi saad soetada meie e-poest. 

 

Kui keegi võitleb juuste väljalangemisega, siis proovige iPRFi. Ma tõesti ei mäleta, millal mul nii vähe juukseid ära tuli kui pärast iPRF protseduuri. 

- meie klient Elis

Broneeri aeg