iPRF intiimpiirkonnale

  • Protseduuri kestvus:

    1h

  • Protseduuri hind:

    275€

PRF noorendus vaginaal piirkonnas

Tänapäeva ühiskond on küllaltki avatud, arutatakse palju seksuaalsusest, seksist, suhetest jms. Siiski on olemas naistel probleemid, mille puhul ei julgeta, osata abi otsida. Probleemid, mis vähendavad seksuaalseid naudinguid on mitmeid: tupe kuivus, valu seksuaalvahekorra ajal, probleemid orgasmi saamisel, kerge uriinipidamatus.  Kõik eelnevad probleemid võivad vähendada libiidot ehk seksiisu, tuues sellega kaasa enesehinnangu probleeme ja partnerite vahel märkimisväärset stressi.

Meie kehal on märkimisväärne võime end ravida. Trombotsüütide rikas fibriin (PRF) on ette nähtud naha biostimulatsiooniks ennetades seeläbi naha vananemist, kiirendab vigastustest paranemist ja naha taastumist. PRF protseduuri saab edukalt kasutada ka tupe piirkonnas. Süstides PRF-i probleemsele piirkonda stimuleerib see kollageeni ja elastiini tootmist ning soodustab tervete, uute naharakkude vahetumist. Paraneb verevarustus mille tulemusena on seks nauditavam, parandab orgasmivõimet, vähendab tupe kuivust ja valu seksuaalvahekorra ajal ning positiivset tulemus on näidanud ka kerge uriinipidamatuse korral. PRF on üks kõige arenenum ja tõhusam looduslik ravimeetod rakkude paranemiseks ja noorendamiseks kogu kehas

Kellele protseduur ei sobi?

Protseduuri ei teostata, kui teil on madal trombotsüütide arv. Selle võite kontrollida eelnevalt perearsti juures. Vastunäidustatud on: rasedus, imetamine, aktiivne herpes,  verevedeldajaid.

Millised on kõrvaltoimed ja riskid?

Kuna PRF võetakse teie enda verest, on võimalikke kõrvalmõjusid vähe. Peale protseduuri võib olla turse, verevalum või väga harva esinev infektsioon. Üldiselt turse on hommikuks kadunud. Ei soovita olla 5 päeva seksuaalvahekorras, vältimaks infektsiooni riski, sama kehtib ka sauna, vanni, basseini kohta. Tursete vähendamiseks ära tarbi ka 24H alkoholi peale protseduuri.

Kuidas protseduur välja näeb?

Süstitav piirkond tuimestatakse. Seejärel võetakse  2 katsutit verd ning  asetatakse tsentrifuugi, mille tulemusena eraldub süstitav fibriin. Protseduur ei võta kaua aega, küll aga selle ettevalmistamine. Kokku võib aega kuluda 45 minutit. Enamik inimesi protseduuri ajal valu ei tunne,küll aga kerget survet, vajadusel saab alati juurde lisada ka tuimestust. Taastumine on kiire ja samal päeval võib ka tööle naasta. Parim aeg on protseduurile tulla peale menstruatsiooni.

Kellele protseduur sobib?

Eelkõige neile, kellel esinevad: tupe kuivus, valu seksuaalvahekorra ajal, libiido langus (probleemid orgasmi saamisel), kerge uriinipidamatus.

Kas piisab ühest protseduurist?

Enamik patsiente vajab soovitud tulemuste saavutamiseks 2-3 järjestikust raviseanssi. Esimesed muutused on tunda kahe nädala pärast kuid täielikud tulemused avalduvad umbes kuu aja pärast peale protseduuri. Tulemuse säilitamiseks on soovitatav korrata protseduuri korra aastas.

Mida pead teadma tulles enne protseduurile?

Parima tulemuse saavutamiseks saad sina ise palju ära teha. Kolm päeva enne protseduurile tulekut püüa rõhku panna vee tarbimisele, söö rohkelt rohelist ja valgurikast toitu, ära tarbi alkoholi, tunne elust rõõmu, liigu ja ole aktiivne. Sama päeva hommikul joo vähemalt 2 klaasi täit vett ja söö korralik hommikusöök.

Broneeri aeg