Fotona HaiRestart

Mis on Fotona Laser for Hair Restoration?

Fotona Laser on suurepärane süsteem, mis pakub laia valikut raviprotseduure, mis on minimaalselt invasiivsed ja ei vaja mingit taastumisaega. Dünaamilise süsteemi laserenergia toimib ohutult ning aitab juuksekasvul taastuda kindlalt ja loomulikult. Kliiniliselt on tõestatud, et see taastab loomuliku juuksekasvu kõigest mõne protseduuriga.

Kombineerides Nd:YAG ja Er:YAG lainepikkuseid, toimib see tipptasemel tehnoloogia tõhusalt, jõudes peanaha kõige sügavamatesse kihtidesse ja karvanääpsudesse, et aktiveerida loomulik paranemisprotsesse ja verevarustust. Juuksekasv taastub ja tulemused on märgatavad, ent loomulikud. Koostöös teiste ravimitega saame ka parandada pealekantavate ravimite imendumist.

 

Kasutegurid:

  • Minimaalselt invasiivne ja ohutu
  • Taastumisaeg ei ole nõutav
  • Aktiveerib loomuliku paranemisprotsessi
  • Soodustab juuksekasvu tõeliste ja märgatavate tulemustega
  • Ebamugavustunne on praktiliselt olematu

 

Kuidas Fotona Laser HaiRestart töötab?

Protseduur kestab 30 minutit.

Ebamugavustunne on minimaalne ja tuimestavat kreemi ei pea kasutama. Protseduurijärgselt võib piirkond olla roosakas 24 tunni jooksul. Duši all käia ja trenni teha ei soovita enne järgmise päeva hommikut. Töödeldav ala võib tunduda veidi pingul või paistes ja nahk võib kooruda, kuid need sümptomid kaovad mõne päevaga ja neid ei pane tavaliselt tähele mitte keegi peale patsiendi enda. Optimaalsete tulemuste saavutamiseks soovitame patsientidel kombineerida Fotona Hair Restoration ravi Platlet Rich Fibrin (iPRF) protseduuridega. Parimate tulemuste saamiseks soovitame teha 3-4 kuuri ligikaudu kahenädalase vahega.

 

Mida oodata?

Nii nagu iga kosmeetilise protseduuri puhul tuleb esiteks tulla konsultatsioonile, et koostada raviplaan, mis sobib just Sinu vajadustele ja esteetilistele eesmärkidele. Protseduuri ajal asetatakse innovaatiline laserseade töödeldavale piirkonnale. Seejärel saadab süsteem energia läbi peanaha karvanääpsudesse. Lainepikkused jõuavad kohale hämmastava kiirusega ning ohutult. Ebamugavustunne on praktiliselt olematu.

Selle tulemusel aktiveerub kollageeni tootmine mis aitab kahjustatud kudel tõhusalt taastuda. Lisaks soodustab see tervete kudede taastekkimist, mis parandab ja taastab tõhusalt kahjustatud karvanääpse. Protseduuri järgselt on peanahk toidetud oluliste toitainetega ning niisutatud, et taastada loomulik juuksekasv. Protsess on ohutu ja kiire. Optimaalsete tulemuste saavutamiseks on soovituslik läbi teha mitu protseduuri.

 

X-Restart - uudne tehnika juuste väljalangemise ravis

Meie laserkliinik pakub nüüdsest juustekasvu stimuleerimise ja alopeetsia raviks uudset ja innovaatilist X-Restart tehnikat. Tänu uuele X-Restart otsikule saab juuste väljalangemist vähendavat protseduuri läbi viia veelgi tõhusamalt ja sügavamalt. 

Kellele sobib Fotona Laser HaiRestart laserprotseduur?

Ravi on kasulik nii meestele kui naistele, kes muretsevad hõrenevate juuste või juuksekaotuse pärast. Tulemused on erinevad, kuid mõne nädala järel kasvab töödeldavas piirkonnas rohkem uusi juukseid.

Broneeri aeg