Kallid Ilukliiniku kliendid!

Teist on saanud meie sõbrad ja perekond. Suur tänu teile kõigile, nii teile, kes te siia lehele oma head soovid olete kirjutanud, kui teile, kes personaalselt kirjutanud või saatnud sõnumeid. Oma südant soojendavate sõnadega panete meie silmad särama ja teete südame soojaks. 

Läbi Teie jagatud kogemuste saame meie anda endast parima, et igaüks MLIlukliinikus saaks tunda end mõnusalt ja hoitult!

Nii tore, et olete osake Ilukliinikust! Aitäh!

Suured tänud väga meeldiva, viisaka, sõbraliku, professionaalse vastuvõtu eest! Tehtud tööd peeglist vaadates, puhas rõõm ja miinus 5aastat 😉 Ei turset, hematoome, lihtsalt väga ilus ja lihtsalt väga suured tänud 🙏😊

C. Kari recommends Dr. Mari Laasma Ilukliinik.

Parim teenindus ja imeline koht!

K. Arumäe recommends Dr. Mari Laasma Ilukliinik.

From idea to procedure with less than 2h and I got all my beauty procedures done together! Just loved the speed and accuracy!

G. Aaslaid I highly recommend Mari Laasma!

Usaldusväärne Ilus kliinik

E. Aleksejeva recommends Dr. Mari Laasma Ilukliinik.

Väga meeldiv personaalne lähenemine. Noorusliku välimuse säilitamiseks polegi ju palju vaja

K. Adoberg recommends Dr. Mari Laasma Ilukliinik.
Kairi teekond veidike „parema mina“ juurde
Kairi, miks sul tekkis idee, et oleks vaja pöörduda esteetilise meditsiini poole?

Kui naisena pole kõike antud, siis on ikka tekkinud mingid asjad, mis on alati häirinud. Minu puhul oli selleks liiga väike lõug ning kaalusin selle korrigeerimiseks ka implantaadi paigaldamist. Sealsel konsultatsioonil ei jäänud ma aga rahule pakutava lõpptulemusega – implantaadi abil saavutatav tulemus tundus väga võõras ning sealt pildilt ei vaadanud enam vastu “mina ise”.

Oli hea üllatus, et on olemas ka teised alternatiivid, mis võimaldavad mitte kohe noa alla minna. Saingi teada, et preparaadi Juvederm Volux abil on võimalik saada soovitud tulemus ilma kirurgilise sekkumiseta ning Juvederm Volux abil on võimalik vältida ka arme, pikka taastumist, narkoosi jne. Samuti saab süstidega soovitud tulemuseni jõuda samm haaval, et tulemus oleks loomulik ja üleminek sujuvam.

Kuidas protseduur oli? Kas kartsid ka?

Protseduur ei olnud üldse valus kuigi mõned hirmud olid. Nõelad on tõesti imepisikesed ning kui oskad valida hea spetsialisti, keda usaldad siis on ka protseduur igati valutu. Eriti oluline on see, et peale protseduuri ei jää mingeid arme ega pole vaja taastumisaega, vaid saab koheselt tagasi enda toimetuste juurde naasta.

Kas midagi muutus protseduuri?

Protseduur mõjutas väga enesehinnangut ning tekitas palju parema ja kindlama tunde. Kui ka spetsialistid kinnitasid, et lõug on liiga väike siis nüüd oli lõpuks tunne, et näo proportsioonid on paigas ja lõpptulemus on harmooniline ja loomulik.

Kas soovitad protseduuri ka teistele kel sama mure?

Kindlasti ilma kahtlemata, polnud ei mingit valulikkust ega mingit taastumist. Kartsingi operatsiooni juures enim seda, et kui ma pole tulemusega rahul siis pole muud võimalust kui uuesti operatsioonile minna. Siis aga jäävad armid ning peab kogu selle protsessi koos taastumisega uuesti läbi tegema, mis on ka vaimselt väga kurnav ning mõjutab palju muud igapäevaelu. Süstide puhul aga tean, et kui tulemus ei meeldi, siis on olemas vastuaine, mis lahustab esialgse süsti abil saavutatud tulemuse ning soovi korral saab tulemusi lihtsasti muuta – nii juurde lisada kui ka vähemaks võtta.

Eesti