JPX3 Bio


Innovatiivne JPX3 Bio on palju populaarsust võitnud iluprotseduur, mis stimuleerib loomuliku naha kollageeni tootmist, niisutab ja ühtlustab nahatooni. Protseduuri efekt on koheselt nähatv- nahk on särav ja niisutatud. Protseduuri on võimalik teostada igal ajal, sest JPX3 Bio ei tekita ärritust, põletikku, punetust ega naha ketendumist. Tavapäraste toimetuste juurde on võimalik naasta kohe peale protseduuri. Eriti ideaalselt sobib protseduur enne mõnda üritust, kus soovid silma paista veatu ja särava nahaga!

Koostis:

  • Koijhape on tugev depigmentaator. Omab rauda siduvat toimet ja tugevat antioksüdatiivset toimet. Väljutab jääkmetalli ioone ja on tugevate antibakteriaalste omadustega.
  • Mandelhape antibakteriaalse, antimikroobse ja rasueritust reguleeriva toimega. Keeemiliselt on mandlihape sarnane antibiootikumidega. Kontrollib karvafolliikulites paikneva rasu hulka ja tõkestab acne bakteri arengut.Samuti pärsib melaniini tootlust, kirgastab nahka ja ühtlustab nahatooni. Omab niisutavat ja koorivat toimet.
  • Monoklooräädikhape aktiviseerib kollageeni ja elastiini tootmist, remodelleerib. Silendab tõhusalt nahapinda. Aktiviseerib naha uuenemist.
  • Uureaperoksiid on tugevalt niisutava toimega.
  • Koeensüüm q 10 on tõhus antioksüdant, mis aeglustab vananemisprotsesse.

 

Tänu komponentide omavahelisele koostoimele on protseduuril biostimuleeriv toime, mille tulemusel saab nahk ühtlase ja terve jume. Parima tulemuse saavutamiseks soovitame 4x koosnevat ravikuuri. Protseduuri kordamine stimuleerib kollageeni tootlust ja naha uuenemist. Protseduuride vahele on soovitatav jätta 1-2 nädat. Tulemuse hoidmiseks soovitame korrata protseduuri poole aasta möödudes.

1Soovitame protseduuri:

Hüperpigmentatsiooni korral

Vananemisilmingute (pindmised kortsud, miimilised kortsud, väsinud ja tuhm nahk) korral

Aknelisele ja postaknelisele nahale

Laienenud pooride korral

Tundliku ja kuiva naha korral

Tuhmi jume korral

Suitsetajatele

1Vastunäidustused:

Aktiivne herpes

Nahakahjustused, lahtised haavad

Rasedus ja imetamine

Naha ülitundlikkus

Allergia preparaadi komponentidele

Eesti