Fotona HaiRestart


Üha enam suureneb nõudlus juuste mitteinvasiivse taastusravi järele. Meil on juuste taastusraviks revolutsiooniline Fotona laser. Fotona juuste taastusravi soodustab juuksekarva tsükli uuenemist läbi kontrollitud ja õrna soojenduse, et stimuleerida passiivseid karvanääpse. Fotona laserravi on ohutu, valutu ja FDA poolt heaks kiidetud. Tegemist on uue innovaatilise lasertehnoloogiaga, mis on mõeldud juuksekasvu taastamiseks ja stimuleerimiseks.

1Mis on Fotona Laser for Hair Restoration?

Fotona Laser on suurepärane süsteem, mis pakub laia valikut raviprotseduure, mis on minimaalselt invasiivsed ja ei vaja mingit taastumisaega. Dünaamilise süsteemi laserenergia toimib ohutult ning aitab juuksekasvul taastuda kindlalt ja loomulikult. Kliiniliselt on tõestatud, et see taastab loomuliku juuksekasvu kõigest mõne protseduuriga.

Kombineerides Nd:YAG ja Er:YAG lainepikkuseid, toimib see tipptasemel tehnoloogia tõhusalt, jõudes peanaha kõige sügavamatesse kihtidesse ja karvanääpsudesse, et aktiveerida loomulik paranemisprotsesse ja verevarustust. Juuksekasv taastub ja tulemused on märgatavad, ent loomulikud. Koostöös teiste ravimitega saame ka parandada pealekantavate ravimite imendumist.

2Mida oodata?

Nii nagu iga kosmeetilise protseduuri puhul tuleb esiteks tulla konsultatsioonile, et koostada raviplaan, mis sobib just Sinu vajadustele ja esteetilistele eesmärkidele. Protseduuri ajal asetatakse innovaatiline laserseade töödeldavale piirkonnale. Seejärel saadab süsteem energia läbi peanaha karvanääpsudesse. Lainepikkused jõuavad kohale hämmastava kiirusega ning ohutult. Ebamugavustunne on praktiliselt olematu.

Selle tulemusel aktiveerub kollageeni tootmine mis aitab kahjustatud kudel tõhusalt taastuda. Lisaks soodustab see tervete kudede taastekkimist, mis parandab ja taastab tõhusalt kahjustatud karvanääpse. Protseduuri järgselt on peanahk toidetud oluliste toitainetega ning niisutatud, et taastada loomulik juuksekasv. Protsess on ohutu ja kiire. Optimaalsete tulemuste saavutamiseks on soovituslik läbi teha mitu protseduuri.

3Kasutegurid
 • Minimaalselt invasiivne ja ohutu
 • Taastumisaeg ei ole nõutav
 • Aktiveerib loomuliku paranemisprotsessi
 • Soodustab juuksekasvu tõeliste ja märgatavate tulemustega
 • Ebamugavustunne on praktiliselt olematu
 • 4Kellele see sobib?

  Ravi on kasulik nii meestele kui naistele, kes muretsevad hõrenevate juuste või juuksekaotuse pärast. Tulemused on erinevad, kuid mõne nädala järel kasvab töödeldavas piirkonnas rohkem uusi juukseid.

  5Kuidas Fotona Laser HaiRestart töötab?

  Protseduur kestab 30 minutit.

  Ebamugavustunne on minimaalne ja tuimestavat kreemi ei pea kasutama. Protseduurijärgselt võib piirkond olla roosakas 24 tunni jooksul. Duši all käia ja trenni teha ei soovita enne järgmise päeva hommikut. Töödeldav ala võib tunduda veidi pingul või paistes ja nahk võib kooruda, kuid need sümptomid kaovad mõne päevaga ja neid ei pane tavaliselt tähele mitte keegi peale patsiendi enda. Optimaalsete tulemuste saavutamiseks soovitame patsientidel kombineerida Fotona Hair Restoration ravi Platlet Rich Fibrin (iPRF) protseduuridega. Parimate tulemuste saamiseks soovitame teha 3-4 kuuri ligikaudu kahenädalase vahega.

  Eesti