Biorevitalisatsioon


Biorevitalisatsioon on mõeldud naha kvaliteedi parandamiseks tõstes naha elastsust ja toonust, niisutades nahka ning taastades naha jume ja sära.

Vananedes väheneb oluliselt meie keha loomulik kollageeni ja elastiini tootmine. Selle tagajärjel muutub nahk õhemaks ja kuivemaks, mis soodustab kortsude teket ja muude naha vananemise märkide ilmnemist.

Biorevitalisatsioon sobib kogu keha naha kvaliteedi parandamiseks aga on eelkõige mõeldud näo, kaela, dekoltee ja käte niisutamiseks. Üks biorevitalisatsiooni kuur koosneb tavaliselt 3-4 umbes kuu ajaliste vahedega teostatud protseduuridest. Tulemus on märgatav juba pärast esimest protseduuri kuid parima ja kaua püsiva (ca 1 aasta) tulemuse saavutamiseks soovitatakse esimesel korral läbida 3-4 protseduurist 3-4 nädalaste intervallidega koosnev kuur. Edaspidi soovitame protseduure korrata iga 3-6 kuu järel ühe korra. Kui viimasest protseduurist on möödas rohkem kui 6 kuud soovitame teostada uuesti kolmest protseduurist koosneva kuuri.

1Millist preparaati valida biorevitalisatsiooni protseduuri läbiviimiseks ?
Juvederm Volite (sisaldab 12mg hüaluroonhapet) annab lisaks süvaniisutusele ka nahale mõningast volüümi.
 • Sobib eelkõige neile, kes ei soovi läbida mesoteraapilist kuuri. Erinevalt teistest mesoteraapia preparaatidest piisab ühest Volite süsteprotseduurist, et tulemus püsiks 9 kuud.
 • Preparaadis sisalduv Lidokaiin tagab patsiendile mugavuse protseduuride ajal.
 • Soovitav on tulemuse hoidmiseks protseduuri korrata 1-2 korda aastas.
 • Kuna süstid tehakse sügavamale dermasse (mitte pindmiselt nagu teised mesoteraapilised protseduurid), siis ei jää protseduuri järgselt nahale ebatasasusi ja saab kiiremini naasta oma igapäevaste toimetuste juurde.
TEOSYAL Redensity I (sisaldab 15 mg hüaluroonhapet) sisaldab lisaks ka aminohappeid, antioksüdante, mineraale ja vitamiini B6. Selline kombinatsioon tagab kollageeni sünteesi aktivatsiooni, kudede remodellatsiooni, kaitse toksiinide ja vabade radikaalide mõju eest, rakkude uuenemise ja energia tootmise.
 • Preparaadis sisalduv Lidokaiin (0,3%) tagab patsiendile mugavuse protseduuride ajal.
Neauvia Hydro Deluxe sisaldab lisaks suurele kogusele hüaluroonhappele (18 mg/ml) ka 0,01% kaltsiumhüdroksüapatiiti.
 • Kaltsiumi mikroosakesed stimuleerivad aktiivselt kollageeni tootmist aktiveerides fibroblaste, mis omakorda aktiveerib ka kollageeni sünteesi.
 • Preparaat on ilma Lidokaiinita seega sobib hästi neile, kellel on ülitundlikus Lidokaiini suhtes.
2Milles protseduur seisneb?
 • Enne biorevitalisatsiooni protseduuri puhastatakse nahk ja teostatakse naha keemiline koorimine keskmise tugevusega hapetega.
 • Biorevitalisatsiooni süstid on praktiliselt valutud, vajadusel tuimestatakse eelnevalt nahk spetsiaalse kreemi abil.
 • Peale protseduuri võivad nahale jääda pisikesed paapulid (kühmukesed), mis kaovad paari-kolme päeva jooksul peale protseduuri.
 • Protseduurile järgneb rahustav ja taastav mask, mis vähendab sinikate ja tursete teket ja moodustab nahale kaitsva kihi, stimuleerides naharakkude uuenemist ning kiirendades ja maksimeerides lõpptulemust.
 • Protseduuri lõpptulemus kujuneb reeglina nädala jooksul.
 • Peale protseduuri tuleks hoiduda naha jumestamisest (24 tundi) ning saunast ja päevitamisest (3 päeva).
Eesti