Sunekos® 1200

Professionaalses esteetikas on Sunekos 1200 hüaluroonhappe ja aminohapete patenteeritud ainus looduslik nahalune ravi, mis stimuleerib kollageeni ja elastiini sünteesi, taastades naha elastsuse ning lisades volüümi.

Sunekos® on toode, mis sobib igat tüüpi nahale.

Vahe täitesüstide ja antud meetodi vahel seisneb selles, et täitesüstid ei ravi vaid täidavad kortse ja kortsukesi, Sunekos® 1200 puhul on tegemist aga nahalõtvuse vastase raviga. Tegemist on uudse ravivõttega, kus protseduuri käigus süstitakse patsiendile hüaluroonhappe ja aminohapete patenteeritud Sunekos® 1200 preparaati. Sunekos® 1200 lõtvunud naharavi koosneb 4 süstist; esimesi tulemusi näeb juba pärast esimest raviprotseduuri. Ravi tulemus on küll koheselt märgatav, kuid aja jooksul paraneb see veelgi. Lõplik tulemus ilmneb pärast neljandat raviprotseduuri.

Sunekos® 1200 ravi on ohutu ning saab koheselt naasta oma igapäeva elu juurde.

Vaid ravile järgneval päeval ei ole soovitav minna sauna, solaariumisse ega päevitama.

Hooldust on soovitatav teha iga 3 või 4 kuu tagant ühe seansina, et hoida lõpptulemus värske.

Sunekos® 200

Lõtvunud nahk ja sügavad kortsud on peamiselt põhjustatud volüümi kaotusest. Professionaalses esteetikas on Sunekos® ainus looduslik nahalune ravi, mis stimuleerib kollageeni ja elastiini sünteesi, taastades naha elastsuse ning lisades volüümi.

See patenteeritud ravi on suurepärane võimalus kõigile, kes soovivad säilitada loomuliku ilme, või neile, kes ei soovi Botoxit ega täiteaineid süstida. Võib lisada nahahooldustele naha kvaliteedi parandamiseks. Sunekos® on ainuke toode, mis sobib igat tüüpi nahale

Tegemist on uudse ravivõttega, kus protseduuri käigus süstitakse patsiendile hüaluroonhappe ja aminohapete patenteeritud Sunekos® 200 preparaati.

Sunekos® 200 on sobiv igat tüüpi nahale ja saab kasutada nii näol, kaelal, dekolteel, kätel ning ka otsmiku piirkonnas. Sunekos® 200 on eriti efektiivne periokulaarses piirkonnas.

Sunekos® 200 ravi on ohutu. Vaid ravile järgneval päeval ei ole soovitav minna sauna, solaariumisse ega päevitama.

1Kellele Sunekos® ravi sobib ?
  • Meestele ja naistele
  • Alates vanusest 30+
  • Naha ja nahaaluste kudede vähese või keskmise vajumise korral
  • Neile kes eelistavad miniinvasiivset tehnikat ja kiireid tulemusi
  • Neile kes soovivad parandada või taastada naha elastsust ning lisada volüümi.
  • Neile kes soovivad parandada oma kaela, otsmiku, dekoltee ja käte välimust
  • Eesti