Dr. Mari Laasma

Sattusin esteetilise meditsiini valdkonda neli aastat tagasi, kui hakkasin oma põhitöö (lastekirurgia) kõrvalt  teostama ilusüste, laserprotseduure, väiksemaid esteetilisi operatsioone ja juuste siirdamisi. Tänaseks on sellest saanud minu suur kirg,  mis  on võitnud minu südame ja võin julgelt öelda, et minu töö on minu hobi.

Kuna tegemist on väga kiirelt areneva valdkonnaga, siis täiendan ennast pidevalt ja püüan pakkuda oma patsientidele kõige uuemaid ja efektiivsemaid esteetilisi protseduure. Mulle meeldib läheneda inimesele terviklikult ehk mitte keskenduda vaid ühele piirkonnale (näiteks huuled), vaid vaadata tervet pilti, et kogu nägu oleks harmoonias ja loomulik.

Kuna olen ka ise jõudnud ikka, kus on märgata esimesi vananemisilminguid, siis olen eriti huvitatud just  vananemise ennetamisest võimalikult loomulikul, tervislikul ja efektiivsel moel.  Kindlasti pole vähem tähtsad lisaks õigele nahahooldusele ka toitumine, liikumine, hormonaalne tasakaal, vitamiinid, mineraalid jne. Kõiki neid teadmisi jagan meeleldi ka oma klientidega, et saavutada ilus, loomulik ja püsiv tulemus.

Loodan, et saan abiks olla iga esteetilise murega sõltumata soost ja vanusest, olgu selleks kortsud, hõrenevad juuksed, aknearmid, naha healoomulised kasvajad või lihtsalt soov oma naha kvaliteeti parandada.

Teie,  Mari Laasma

Kristi Soovik, esteetilise meditsiini õde

Ilu algab iseendast ja edukuse alus on enesekindlus. Esteetiline meditsiin on abivahend selleks, et kaduma läinud enesekindlus taas leida. Esteetiline meditsiin on olnud pikka aega minu unistuste valdkond ning nüüd on mul avanenud võimalus selle valdkonnaga tegeleda. 

Lastekirurgias töötatud aastate jooksul on kogunenud palju teadmisi ja kogemusi kirurgias ning suureks plussiks on olnud ka väikesed patsiendid, kes on minusse noorust ja elujõudu süstinud. Olen töötanud ka kosmeetikuna ning tean kui oluline on oma naha eest hoolitsemine tervisliku ja noorusliku välimuse säilitamisel. 

 

Sigi Soomre, turunduse ja IT spetsialist

 

Eesti