Dr. Mari Laasma

Sattusin esteetilise meditsiini valdkonda neli aastat tagasi, kui hakkasin oma põhitöö (lastekirurgia) kõrvalt  teostama ilusüste, laserprotseduure, väiksemaid esteetilisi operatsioone ja juuste siirdamisi. Tänaseks on sellest saanud minu suur kirg,  mis  on võitnud minu südame ja võin julgelt öelda, et minu töö on minu hobi.

Kuna tegemist on väga kiirelt areneva valdkonnaga, siis täiendan ennast pidevalt ja püüan pakkuda oma patsientidele kõige uuemaid ja efektiivsemaid esteetilisi protseduure. Mulle meeldib läheneda inimesele terviklikult ehk mitte keskenduda vaid ühele piirkonnale (näiteks huuled), vaid vaadata tervet pilti, et kogu nägu oleks harmoonias ja loomulik.

Kuna olen ka ise jõudnud ikka, kus on märgata esimesi vananemisilminguid, siis olen eriti huvitatud just  vananemise ennetamisest võimalikult loomulikul, tervislikul ja efektiivsel moel.  Kindlasti pole vähem tähtsad lisaks õigele nahahooldusele ka toitumine, liikumine, hormonaalne tasakaal, vitamiinid, mineraalid jne. Kõiki neid teadmisi jagan meeleldi ka oma klientidega, et saavutada ilus, loomulik ja püsiv tulemus.

Loodan, et saan abiks olla iga esteetilise murega sõltumata soost ja vanusest, olgu selleks kortsud, hõrenevad juuksed, aknearmid, naha healoomulised kasvajad või lihtsalt soov oma naha kvaliteeti parandada.

Teie,  Mari Laasma

Kristi Soovik, esteetilise meditsiini õde

Usun, et ilu algab iseendast ning edukuse aluseks on enesekindlus. Esteetiline meditsiin on suurepärane abivahend kaduma läinud enesekindluse leidmisel. 

Olles töötanud kosmeetikuna tean, kui oluline on naha eest hoolitsemine tervisliku ja noorusliku välimuse säilitamisel. Lisaks olen aastaid lastekirurgias töötamisega saanud palju kogemusi ja teadmisi kirurgiast ning väikesed patsiendid on minusse "süstinud" noorust ja elujõudu. 

Mairi Veere, esteetilise meditsiini õde-kosmetoloog

Kosmeetikuna olen töötanud nüüdseks pea 20 aastat. Kuna nägin, et iluvaldkond muutub aina rohkem meditsiinipôhiseks, asusin õppima Tallinna Tervishoiu Kôrgkooli, mille tänavu lôpetasin.  Olen huvitatud kôigist  nahaga seonduvatest protseduuridest, tänu sellele ôpin ja koolitan ennast pidevalt. Pooldan kompleksset lähenemist, sest olen veendunud, et kôige parema tulemuse annab erinevate hoolduste kombineerimine.  Töötatud aastate jooksul olen kogunud hulga kogemusi ja teadmisi, mida jagan ka alati oma klientidele. Kasutan oma töös kõrgtehnoloogilisi sarju ja üritan olla kursis kõikide uuendustega ilumaailmas.

Minu suurimaks motivaatoriks on enesekindel ja  rahulolev klient!

 

Eesti