Artiklid | Uudised

Longevity - vananemist on võimalik pidurdada!

Ilukliinikud on olnud siiani mõeldud eelkõige neile, kes soovivad säilitada nooruslikku välimust ja parandada seeläbi enesekindlust. Seoses elanikkonna vananemisega on viimastel aastatel järjest enam hakatud rõhku panema ka sisemisele heaolule ja tervele pikaealisusele (healthy longevity), millest on lähiaastatel saamas ka esteetilise meditsiini üks võtmerolle.

LOE LÄHEMALT

Dr Mari Laasma Laserravi- ja Ilukliinik on alustanud koostööd Kaalukirurgia Keskusega

Meil on hea meel teatada, et Dr Mari Laasma Laserravi- ja Ilukliinik ning Kaalukirurgia Keskus on alustanud koostööd. 

Loe lähemalt! 

LOE LÄHEMALT

Plastikakirurg dr Maria Järve on liitunud meie kollektiiviga

Meil on ääretult hea meel, et meie kliinikuga on liitunud kogenud plastikakirurg dr Maria Järve, kelle esimesed vastuvõtuajad on juba  22. ja 25. aprillil. Oma töös taotleb Maria loomulikku, patsiendi kehaproportsioonidega kooskõlas olevat esteetiliselt kaunist tulemust.

LOE LÄHEMALT

Uus suund sellel kevadel: terviklik lähenemine!

Oleme oma kliinikus võtnud suunaks tervikliku lähenemise ehk me ei toeta vananemise pidurdamist ainult väljastpoolt, vaid ka seestpoolt väljapoole.

Loe täpsemalt!

LOE LÄHEMALT

TÖÖPAKKUMINE! Otsime ämmaemandat ja nahaarsti

Seoses kliiniku laienemisega otsime oma kokkuhoidva kollektiiviga liituma nahaarsti ja günekoloogilise suunitlusega õde/ämmaemandat.

Sobivad kandidaadid on positiivse ellusuhtumisega, kohusetundlikud ja hea suhtlemisoskusega. 

LOE LÄHEMALT

Naistekuu pakkumine

Märtsis on vaatluse all keha ja kehaprotseduurid. 

Loe pakkumisest lähemalt. 

LOE LÄHEMALT

Meiega on liitunud günekoloog dr Lasarus Mitrofanoff

Meil on rõõm teatada, et meiega on liitunud günekoloog, esteetilise meditsiini arst ja laserravi ekspert dr Lasarus Mitrofanoff, kes viib nüüdsest meie kliinikus läbi günekoloogilisi konsultatsioone, menopausi puudutavat nõustamist ning erinevaid günekoloogilisi protseduure ja operatsioone.

Saame temaga tuttavaks!

LOE LÄHEMALT

Ohutud süstid ja mida peab teadma esteetilise meditsiini spetsialisti juurde minnes

Viimastel aastatel on nahka parandavad ja selle omadusi korrigeerivad süstid muutunud peaaegu sama tavaliseks kui juuksuri- või maniküüriteenused. Sisuline erinevus süsteprotseduuride ja tavapäraste iluteenuste vahel seisneb selles, et esimeste puhul on tegemist meditsiiniliste protseduuridega.

Üksikasjalikust vestlusest dr Mari Laasmaga tema esteetililise meditsiini kliinikus selgus, et vastutus süstide ohutuse eest ei lasu kaugeltki ainult spetsialistil.

LOE LÄHEMALT

Värskenda jaanuaris oma nahka ja võida kingitusi!

Ilusat alanud aastat!

Tulles 03.01-31.01.24 biorevitalisatsiooni protseduurile Neauvia Organic Hydro Deluxe preparaadiga, võid võita Skin Up nebulisaatori koos nahka noorendava komplektiga.

LOE LÄHEMALT

Inetud nahamoodustised ja näsad – kas peaksid neid arstile näitama ja laskma ära lõigata? Kirurg selgitab

Enamasti on elu jooksul tekkivad nahamoodustised healoomulised, kinnitab dr Laasma. Ta soovitab nii vanu kui ka uusi moodustisi siiski regulaarselt nahaarstile näidata ja kui need paiknevad ebamugavas kohas - hõõruvad vastu riideid, ehteid või segavad raseerimist -, lasta eemaldada.

 

LOE LÄHEMALT

Patsiendi kogemus: endolifting näo ja kaela pinguldamiseks

Meie patsient jagab oma kogemust endoliftinguga – uudse pinguldava laserprotseduuriga, mis on alternatiiviks kirurgilisele sekkumisele. Loe, kuidas näeb välja skalpelli- ja armivaba, nn „lõunapausi facelift". 

LOE LÄHEMALT

Pigmendilaigud: kui suvi jättis jäljed näole...

Koos suvise päevituse kadumisega muutub nahatoon ebaühtlaseks ja ka pigmendilaigud märgatavaks. Kuidas neist laikudest vabaneda ja tulemust hoida?

LOE LÄHEMALT

Vananemisvastasesse võitlusse, kirurginoata!

Kui nimetada kolm kõige innovaatilisemat protseduuri tänases vananemisvastases esteetilises meditsiinis, oleksid võtmesõnad pro aging, anti-aging ning regeneratiivne esteetiline meditsiin. 

Loe täpsemalt ja saa teada, milline on maailma popim esteetilise meditsiini laserprotseduur. 

LOE LÄHEMALT

Taasavasta elujõuline sära: biorevitalisatsiooniga noorendatud nahk

Biorevitalisatsioon on vallutanud ilumaailma. Uurime, miks on see niivõrd populaarne protseduur ning kuidas see meetod võib aidata taastada naha noorusliku sära ja elujõu.

Augustis protseduur 150€. 

LOE LÄHEMALT

Akne ravi iPRF süstidega - räppari villemdrillemi kogemus

Kuidas võitleb räppar villemdrem aknega? Vastuseks oma iPRF ehk oma vere süstid. 

Vaata, kuidas protseduuri läbi viiakse ning millised on tulemused peale ühte protseduuri. 

LOE LÄHEMALT

Huulte suurendamine ja korrigeerimine - kellele ja milleks?

Täitesüstidega on võimalik muuta huuled täidlasemaks ja atraktiivsemaks või taastada huulte volüümikadu, mis tuleneb vananemisest ja keskkonnamõjudest.

Huulte suurendamise ja korrigeerimise protseduur on populaarne igas vanuserühmas. 

LOE LÄHEMALT

"Loomulik on ilus" - Dr Mari Laasma väljaandele Clinic

Eesti Ekspressi vahel ilmuvale meditsiinivaldkonna eriväljaandele Clinic andis intervjuu meie kliiniku juhataja dr Mari Laasma. 

Loe, mida peab dr Laasma hea välimuse puhul eriti oluliseks, milline on kõige populaarsem esteetilise medistiini teenus, millest sõltub protseduuri tulemus jpm. 

LOE LÄHEMALT

Sõbrakuu eksklusiivsed pakkumised:

Sõbrakuul keskendume enesearmastusele ja enese eest hoolitsemisele. Enda sisemise armastamine on sama tähtis kui oma välimuse armastamine. Arvame, et hetkel, mil armastad end tervikuna, on ilul tõeline jõud.

Võtame fookusesse regeneratiivse meditsiini, sest usume, et just see on esteetilise meditsiini tulevik. 

Lisaks tutvustame kaht uut teenust - sära andvat nahahoolduspaketti ja laserrasvaeemaldust. 

LOE LÄHEMALT

Rasvaeemaldus - ilma kirurgiata, laseri abiga

Uuenduslik lasertehnoloogia võimaldab seda, mida patsiendid on meilt tihti küsinud:  nüüdsest on meil tehnoloogia, tänu millele saab rasva eemaldada kogu kehalt ilma kirurgilise sekkumiseta, üldnarkoosita ja väiksema valuga. Tulemused on peagi silmaga nähtavad ja igapäevaste toimetuste juurde saab naasta kiiresti.

Nii nagu kirurgiline rasvaimu, eemaldab ka laseriga tehtav rasvaeemaldus kehast rasvarakud igaveseks. Lisaks  on laserprotseduuril veel üks väärt omadus:

LOE LÄHEMALT

Uudis! X-Restart juustele ja HydraLase nõelavaba nahaniisutus

Meil on ääretult hea meel teada anda, et meie kauaoodatud X-Restart -  uusim Fotona laserseade - on kohale jõudnud!

Seade võimaldab meil pakkuda kaht tõhusat ja kogu maailmas populaarsust koguvat uut teenust - juuste väljalangemise ravi Fotona HaiRestart protseduuriga ning HydraLase protseduuri naha niisutamiseks. 

Loe uudisprotseduuride kohta lähemalt artiklist. 

 

LOE LÄHEMALT

Meie klientide TOP6 iluprotseduuri

Uurisime oma klientidelt, millised on nende lemmikprotseduurid meie laser- ja ilukliinikus.

Selgub, et lemmikute hulka kuuluvad nii erinevad ilusüstid (botullintoksiini süstid nn botoks, täitesüstid) kui ka redarmalisatsioon, iPRF juustele ja näole, IPL ja palju muud. 

 

LOE LÄHEMALT

Meestele - nipid, kuidas oma välimuse ja tervise eest hoolt kanda

Käes on november ehk teiste sõnadega nn movember, mis tähendab, et tegemist on meeste tervise kuuga. Just sel kuul võtavad paljud meditsiiniasutused mehed rohkem fookusesse, et nood paremini hoolitseksid oma tervise eest ja pööraksid sellele rohkem tähelepanu.

Rääkisime sel puhul kliiniku juhataja dr Mari Laasmaga meestest, populaarsematest protseduuridest ja väikestest nippidest, kuidas mehed saaksid oma välimust ja tervist parandada.

LOE LÄHEMALT

Juuste hõrenemine - kõik, mida sellest teada võiks?

Dr Mari Laasma räägib täpsemalt juuste hõrenemisest meestel ja naistel - vaatluse all on eelkõige androgeenne alopeetsia. 

Videost saad teada, mis põhjustab androgeenset alopeetsiat, kuidas kindlaks teha, kas tegemist on androgeense alopeetsiaga, mida on võimalik teha juuste hõrenemise ja väljalangemise puhul. 

LOE LÄHEMALT

Sünnipäevapakkumised meie ilukliinikus

Dr Mari Laasma laser- ja ilukliinik tähistab 3. sünnipäeva!

Sel puhul ootavad Sind oktoobris toredad sünnipäevapakkumised. 17.10-20.10 lisaks toredad üllatused, mõnus meeleolu ja võimalus osaleda loosis. Tule tähista koos meiega!

LOE LÄHEMALT

iPRF juustele - kui Sinu juuksed on kaotanud elujõu

Oktoobris iPRF protseduur juustele ja näole -20%. 

Esteetilise meditsiini õde Kai Männamäe rääkis, miks ta soovitab juuste elujõu kaotamise puhul esimese valikuna just iPRFi protseduuri. 

LOE LÄHEMALT

Lükkame müüdid ümber: täiteaine Radiesse on organismile hästi omastatav

Viimasel ajal levivad meedias erinevad müüdid ja küsimused seoses täiteainega Radiesse. 

Palusime meie ilukliiniku juhatajal dr. Mari Laasmal tekkinud müüte kummutada.

LOE LÄHEMALT

Eveliisi kaalulangetus teekond

Blogija Eveliis soovis oma lõualotist vabaneda ilma kaalulangetuse,  tervislike eluviiside või kirurgiata. Konsultatsioonil meie laser- ja ilukiinikus selgus aga, et nii lihtsat varianti siiski ei ole, ja seda mitmel põhjusel.

Jagame teiega Eveliisi kaalulangetamise teekonda järgnevate kuude jooksul.

LOE LÄHEMALT

Iga kolmas naine kogeb piinlikku muret

Naistel kaaasnevad sünnituste ja vanuse kasvades sageli muutused vaagnapõhjakudedes ja tupes. Suguelundute taandarengulised muutused kuuluvad küll normaalse vananemise juurde, kuid nende vastu leidub ka abi. 

Dr. Mari Laasma rääkis meedias sellisest valehäbi põhjustavatest teemadest nagu uriinipidamatus, tupelõtvus, valulik vahekord. Loe täpsemalt günekoloogilistest muredest ja nende lahendustest artiklist. 

LOE LÄHEMALT

Millised on selle kevade kõige populaarsemad iluprotseduurid?

Millised on selle kevade kõige populaarsemad iluprotseduurid?

Vaata lähemalt videost, milliseid iluprotseduure soovitab dr. Mari Laasma! Näiteks, kuuled, miks on eriline enda kollageeni stimuleerivad protseduurid ja millele need iluprotseduurid täpsemalt mõeldud on. 

 

LOE LÄHEMALT

Uue generatsiooni laseraparaat StarWalker MaQX nüüd meie ilukliinikus!

Uudis! Oleme täiendanud oma ilukliiniku inventari uue põlvkonna laseriga  FOTONA StarWalker MaQX!  

Tegemist on innovaatilisel ja kaasaegsel tehnoloogial põhineva laseriga võimaldades eemaldada kiiresti, armideta ning vähesema valuga nii tätoveeringuid, püsimeiki, pigmendilaike, aknearme kui teha nahale lasernoorendust ja parandada jumet. Tätoveeringud ja püsimeik on võimalik eemaldada nende värvist sõltumata!

LOE LÄHEMALT

Nüüd kliinikus ka Fotona laserprotseduurid

Tänu uudse tehnoloogiaga laserile saame lisaks naha kvaliteeti parandavatele teenustele pakkuda abi paljudele probleemidele, millega me varem enda kliinikus kliente aidata ei saanud.

Näiteks saame laserprotseduuride abil eemaldada lõhkenud kapillaare, vähendada silmalaugude lõtvust ja allavajet, pinguldada kaela, ravida norskamist, vähendada aknearme ning palju muud.

Laserprotseduur „Fotona 4D“ on hinnatud ka Hollywoodi staartide poolt!

LOE LÄHEMALT

Nõelavaba biorevitalisatsioon JPX3 Bio!

Kas tahaksid säravat ja veatut nahka, aga kardad nõelasid? Meil on Sulle lahendus - süstevaba biorevitalisatsioon!

Innovatiivne JPX3 Bio on palju populaarsust võitnud iluprotseduur, mis stimuleerib kollageeni tootmist, niisutab ja ühtlustab nahatooni. Protseduuri efekt on koheselt nähtav - nahk on särav ja niisutatud.

LOE LÄHEMALT

Kairi teekond veidike „parema mina“ juurde

Kairit oli pikalt häirinud tema liiga pisike lõug, kuid implantaadi abil saavutatav tulemus tundus talle väga võõras. Nii pöördus naine meie ilukliinikusse, et  koos asja arutada, lahendusi otsida ja saada soovitud tulemus ilma kirurgilise sekkumiseta. 

Loe patsiendikogemusest täitesüstidega lõua kuju korrigeerimisel ja vaata enne-pärast pilte tulemustest.

 

LOE LÄHEMALT