Uudis! X-Restart juustele ja HydraLase nõelavaba nahaniisutus

Meil on ääretult hea meel teada anda, et meie kauaoodatud X-Restart -  uusim Fotona laserseade - on kohale jõudnud! Seade võimaldab meil pakkuda kaht tõhusat ja kogu maailmas populaarsust koguvat uut teenust, iluprotseduuri:

X-Restart juustele - uudne tehnika juuste väljalangemise ravis

Tänu uudsele tehnikale toimib Fotona HaiRestart juuksekasvu soodustav protseduur veelgi sügavamalt ja tõhusamalt. Protseduur X-Restart seadmega stimuleerib juuste kasvu, parandab verevarustust ja karva folilikulites olevaid tüvirakke. Hoolduse eesmärk on ennetada või vähendada juuste väljalangemist, kiirendada juuste kasvu ning muuta need tihedamaks.

Juuste laserravi tulemusel aktiveerub kollageeni tootmine, mis aitab kahjustatud koel tõhusalt taastuda. Lisaks soodustab see tervete kudede taastekkimist, seega parandab ja taastab tõhusalt kahjustatud karvanääpse. Pärast protseduuri on peanahk toidetud oluliste toitainetega ning niisutatud, et taastada loomulik juuksekasv. Juuste laserravi sobib nii naistele kui meestele.

X-Restart nahale - HydraLase protseduur naha sügavaks niisutamiseks ja toitmiseks

HydraLase protseduur pakub nõelavaba nahaniisutust. X-Restart seadmega tehakse naha sisse mikrokanalid, mille kaudu saame tõhusate tulemuste saavutamiseks viia sügavamasse nahakihti soovitud toimeained, näiteks hüluroonhappe, koensüümide ja erinevate vitamiinide kompleksid. Protseduur parandab naha välimust, elastsust, tekstuuri ja kvaliteeti.

Tegemist on protseduuriga, mis sobib suurepäraselt enne mõne teise laserprotseduuri teostamist naha ette valmistamiseks, et saavutada veelgi paremad tulemused. 

Lähiajal on lisandumas veelgi uusi ja väga tõhusaid laserprotseduure meie laser- ja ilukliinikusse, mistõttu tasub kodulehel pilk peal hoida.