Täitesüstid (suurte häbememokkade volüümi taastamine)

  • Protseduuri kestvus:

    1h

  • Protseduuri hind:

    450€

Suurte häbememokkade korrigeerimine hüaluroonhappega

Östrogeeni taseme langus organismis ei too muutusi ainult näonahal vaid muutused ilmnevad ka intiimpiirkonnas. Osade naiste jaoks on siiski suguelundid sümboliseerimaks noorust ja seksuaalsust.

Sageli ilmnevad probleemid peale sünnitust, menopausi perioodil või seoses loomuliku vananemise protsessiga. Teatud eluperioodidel väheneb naistel östrogeeni tase, mille tulemusena tupe limaskest õheneb ja muutub kuivaks ning pole enam nii elastne kui varem. Tekivad muutused ka suurtes häbememokkades. Suured häbememokad koosnevad tupe ümbritsevatest äärmistest voltidest, mida kutsutakse ka “huulteks”. Vananedes kaotavad häbememokad oma volüümi ja muutuvad nn “ tühjaks”. Muutused võivad eriti esile kerkida peale sünnitust ja menopausi ajal.

Suurte häbemokkade täitmine hüaluroohappega niisutab ja annab nooruslikuma välimuse, mis tõstab naise enesekindlust ning ka seksuaalvahekord muutub nauditavamaks. Tehes täidlasemaks suured häbememokad, aitab see ka väiksemaid häbememokkasid väljaspoolt varjata tagades proportsionaalsema välimuse. Kasutame oma töös DESIRIAL PLUS-i, mis on spetsiaalselt välja töötatud intiimpiirkonna mure lahendamis

Üldiselt on kaks põhjust miks naised kaaluvad välissuguelunditesse hüaluroonhapet süstima, üks neist esteetiline probleem ja teine funktsionaalne.  Vanuse suurenedes vananevad ka meie suguelundid. Suured häbememeokad lõtvuvad, kaotades rasva ning seetõttu muutub ka nende välimus, häbememokad muutuvad õhemaks ja võivad tekitada seksuaalvahekorra ajal ebamuguvust. “. Lisaks välisele muutustele on ka sisemised muutused: tupe seiinad muutuvad õhemaks mille tulemusena võib tekkida tupe kuivus, mis võib muuta seksi ebamugavaks või isegi valulikuks.

Broneeri aeg