Mesoniidid

Mesoniidid on imenduvast polümeermaterjalist (PDO e polydioxanone) valmistatud haavaniidid, mis viiakse nahaalustesse kudedesse spetsiaalse nõela abil. Selle metoodika abil on võimalik pinguldada ja tõsta nahka keha ja näo kõikides osades. Niidid lahustuvad enamasti 2-4 kuu jooksul, sõltuvalt niidi tüübist ja paksusest. Need moodustavad nahaalustes kudedes toestava karkassi, mille ümber hakkab moodustuma uus kollageen ja toimub naha pinguldus. Nahk muutub elastsemaks, vähenevad kortsud ja naha lõtvus

Kas Protseduur on valulik? Kui pikk on taastusisaeg?

Protseduurile eelneb tuimestav kreem (20-30min), mis muudab protseduuri praktiliselt valutuks.

Protseduur on vähetraumaatiline kuid kaasneda võivad mõningane turse ja verevalumid, mis kaovad enamasti 7-10 päeva möödudes.

 

Mis niite ma pean valima?

Niite on väga erinevat tüüpi  sõltuvalt nende pikkusest, jämedusest ja konstruktsioonist. Mis tüüpi, mitu ja kui palju niite paigutada on väga individuaalne sõltuvalt probleemist ja naha toonusest. Enamasti selgub täpne niidi valik ja arv protseduurile eelneval konsultatsioonil või juba protseduurile tulles.

Millal on märgata tulemusi ja kaua tulemus kestab?

Tulemusi on võimalik näha kohe kuid lõpliku tulemuse saabumiseni kulub enemasti 1–2 kuud. Tulemus säilib ca 0,5-2 aastat sõltuvalt naha lõtvusest, vanusest jne. Parima tulemuse saavutamiseks soovitame protseduuri korrata 1-3 kuuliste vahedega. Olenevalt piirkonnast soovitame parima tulemuse saavutamiseks teha 2-5 protseduuri.

 

Mis piirkondi saame niitidega parandada?

Peamiselt kasutatakse mesoniite silmaaluste naha toonuse ja lõtvuse parandamiseks ja kaela naha pingulduseks (nn.lõualotile). Kuid niite võib paigaldada mis tahes kehaosas naha toonuse parandamise eesmärgil (dekoltee, käevarred, kõht, reied, põlved, tuharad, naba piirkond jne). Mesoniitide toimel toimub nahas kollageeni stimulatsioon ning taastub lümfi loomulik äravool.

 

Broneeri aeg