Mesoniidid

Mesoniidid on imenduvast polümeermaterjalist (PDO e polydioxanone) valmistatud niidid, mis viiakse nahaalustesse kudedesse spetsiaalse nõela abil.

Mesoniitide eelised: 

  • Võimaldavad pinguldada ja tõsta nahka keha ja näo kõikides piirkondades.
  • Moodustavad nahaalustes kudedes toestuse, mille ümber hakkab moodustuma uus kollageen (stimuleerivad kollageeni teket).
  • Pinguldavad nahka.
  • Muudavad naha elastsemaks. 
  • Parandavad naha tekstuuri.
  • Siluvad kortse.
  • Ühtlustavad nahatooni.

 

Mis piirkondi saame mesoniitidega parandada?

Peamiselt kasutatakse mesoniite silmaaluste naha toonuse ja lõtvuse parandamiseks ja kaela naha pingulduseks (nn.lõualotile). Kuid niite võib paigaldada mis tahes kehaosas naha toonuse parandamise eesmärgil (dekoltee, käevarred, kõht, reied, põlved, tuharad, naba piirkond jne).

Mesoniitide toimel toimub nahas kollageeni stimulatsioon ning taastub lümfi loomulik äravool. Mesoniidid lahustuvad enamasti 2-4 kuu jooksul, sõltuvalt niidi tüübist ja paksusest. 

Millised mesoniidid mulle sobivad?

Mesoniite on väga erinevat tüüpi sõltuvalt nende pikkusest, jämedusest ja konstruktsioonist. Mis tüüpi, mitu ja kui palju mesoniiti paigutada, on väga individuaalne ning sõltub probleemist ja naha toonusest. Enamasti selgub täpne mesoniidi valik ja arv meie ilukliinikus protseduurile eelneval konsultatsioonil või juba protseduurile tulles.

Kas protseduur on valulik? Kui pikk on taastusisaeg?

Protseduurile eelneb tuimestava kreemi peale kandmine (nahal umbes 20-30min), mis muudab protseduuri praktiliselt valutuks.

Protseduur on vähetraumaatiline, kuid kaasneda võivad mõningane turse ja verevalumid, mis kaovad enamasti 7-10 päeva möödudes.

 

Millal on märgata tulemusi ja kaua tulemus kestab?

Tulemusi on võimalik näha kohe, kuid lõpliku tulemuse saabumiseni kulub enemasti 1–2 kuud. Tulemus säilib ca 0,5-2 aastat sõltuvalt naha lõtvusest, vanusest jne. Parima tulemuse saavutamiseks soovitame protseduuri korrata 1-3 kuuliste vahedega. Olenevalt piirkonnast soovitame parima tulemuse saavutamiseks teha 2-5 protseduuri.

Broneeri aeg