Meie klientide TOP6 iluprotseduuri

Meie sünnipäevanädalal oktoobris uurisime oma klientidelt, millised on nende lemmikprotseduurid meie laser- ja ilukliinikus.

Küsitluse põhjal selgus, et meie klientide 6 lemmikprotseduuri on:

1. Botox

“Kiire protseduur, mis kaotab miimikakaortsud nii otmikult, kulmude vahelt ja silmade ümbrusest. Tänu botoxi süstidele näeb minu nägu välja nooruslik, sile ja kortsuvaba. Ei kujutaks enam oma näonahka sellisena, nagu see oli enne. Tunnen end palju enesekindlamana - minu jaoks must have protseduur.”

2. Täitesüstid, sh huulte täitesüst

Täitesüstid on parandanud minu välimust kõige efektiivsemalt. Õnneks on siin kliinikus täitesüstide valik lai ja spetsialist annab nõu, mida tasub teha ja mis on mõttekas tegemata jätta. Täitesüstid annavad alati kohese ja hea tulemuse.”

3. Redermalisatsioon

“Super protseduur! Minu nahk lausa vajas seda protseduuri, sest on väga kuiv. Tänu redermaslisatsioonile on nahk nüüd tunduvalt ilusam, säravam ja niisutatum. Mulle on tehtud ohtralt komplimente mu näonaha väljanägemise kohta ja olen soovitanud seda protseduuri kõigile oma sõbrannadele.”

4. iPRF

“Kindlasti mu lemmikprotseduur - juba pärast esimest iPRF-i protseduuri näole nägin erinevust! Nahk on tunduvalt säravam ja tervem ning mis kõige toredam - täiesti loomulikul teel. Kindlasti läbin iPRF protseduuride kuuri, et saavutada kauakestvalt noorem ja tervem väljanägemine.”

5. IPL

“IPL fotonoorendus on protseduur, mida kõigile soovitan. Nahk näeb välja noorem ja jume on palju ühtlasem. Olen proovinud ka IPL karvaeemaldust, mis meeldis mulle väga, sest tulemused olid kohe näha.”

6. Viora RF Lift

“Seda Viora RF Lift protseduuri alati enne mõnd reisi või tähtsamat üritust. Tulemuseks on värske ja veatu näonahk!”

 

Lisaks jäid TOP6 listist napilt välja happekoorimine, näo- ja mesoniidid, kaalulangetusprogramm, günekoloogilised protseduurid ja biostimulatsioon Radiesse´iga.

Anna ka Sina meile teada (ingrid@mlilukliinik.ee), milline on Sinu lemmikprotseduur meie ilukliinikus ja miks see sulle eriliselt meeldib - ning võid võita kvaliteetseid nahahooldustooteid.