Lipolüüs

  • Protseduuri kestvus:

    1h

  • Protseduuri hind:

    al. 75€

Süstides lipolüütilist ainet läbi naha rasvkoesse rasvarakud hävivad ja need väljutatakse kehast läbi maksa ainevahetuse käigus. Toimet on märgata umbes 8 nädala möödudes peale turse taandumist.

Enamasti on lõplikuks rasva kadumiseks vajalik teostada 2-3 protseduuri 6-8 nädalaste vahedega. Protseduuriga saab korrigeerida rasvaimust jäänud ebatasasusi, väiksemaid rasvakogumeid eri piirkondades nagu nägu, lõuaalune, kaenlaalused, kõht, õlavarred, põlved jne.

Lipolüüsi abil saame vähendada lõuaalust rasva ja tuua paremini esile lõuajoont

 

Selleks, et protseduuriga saavutada näo terviklik, loomulik, ühtlane ja harmooniline tulemus, on vaja analüüsida kogu nägu tervikuna nii otse kui profiilis, nii staatiliselt kui dünaamilises liikumises. Selleks hinnatakse esmalt hoolikalt kliendi nägu tervikuna ning analüüsitakse võimalikke muudatusi. Muudatuste õnnestumiseks on oluline arsti ja kliendi vahel täielik üksteise mõistmine – millistele probleemidele soovib klient lahendust leida ning millise lõpptulemuseni jõuda. Selge arusaama järel leitakse näo ovaali korrigeerimiseks vajalik preparaatide õige kombinatsioon, kogus ja süstetehnika.

 

Milles protseduur seisneb?

Arst märgib nahale punktid ca 1cm vahedega piirkonda, kus soovitakse rasvast vabaneda ja teostab protseduuri kõiki ohutusnõudeid järgides.

Protseduur tekitab kerget valu, tulitamist ja turset süstitud piirkonnas, mis on normaalne reaktsioon süstitavale ainele ja taandub ca 15 min jooksul.

Vajadusel võib enne protseduuri võtta valuvaigistit või kanda süstitavale alale tuimestavat kreemi.

Broneeri aeg