LipLase - huulte suurendamine täitesüstideta

 • Protseduuri kestvus:

  30min

 • Protseduuri hind:

  150€

Fotona LipLase mitteinvasiivne laserprotseduur on üks suurepäraseid alternatiive täitesüstidele, et suurendada huuli ning lisada huultele mahtu ja volüümi. Tegemist on maailmas väga populaarse püsivaid tulemusi andva huulte suurenduse protseduuriga. 

Milles seisneb LipLase huulte suurendamise protseduur?

Huulte suurendamiseks mõeldud laserprotseduur võtab aega vähem kui 30 minutit. Protseduur on praktiliselt valutu ja hästi talutav, seega sobilik ka neile, kes kardavad  väga valu, nõelasid, turset või verevalumeid. Soovi korral on võimalik huultele panna ka tuimestuskreem.

Protseduuri ajal võib tunda minimaalset laserenergiast põhjustatud soojust huultel, kuid see kaob umbes tunni aja jooksul peale protseduuri.

Mis vahe on LipLase protseduuril ja täitesüstidel?

Täitesüstidega huulte suurendamisel kasutatakse tavaliselt hüaluroonhapet sisaldavaid preparaate. Hüaluroonhappe täiteained aitavad parandada huulte kuju, struktuuri ja mahtu. Nende kestvus on enamasti 6-12 kuud ning täiusliku välimuse säilitamiseks on enamasti vaja regulaarselt protseduuri korrata. Üks hüaluroonhappe täitesüstide kasutamise eeliseid on huulte mahu suurendamine ja kuju muutmine. Ükskõik, kas soovite loomulikuma välimusega huuli või täidlasemaid huuli, huulte suurendamine hüaluroonhappe täitesüstidega on enamasti väga tõhus ja efektiivne. Huulte  suurendamisel täitesüstidega on ka kürvalmüjusid - näiteks võib süstimine põhjustada verevalumeid ja täiteaine võib aja jooksul migreeruda (liikuda ühest kohast teise). Lisaks võib esineda süstekohtades verejooksu, punetust, hellust, infektsiooni ja see võib mõnikord aktiveerida herpest, täiteaine veresoonde süstimisel võib tekkida naha nekroos jne.

LipLase huulte suurendamise protseduur on seevastu suunatud loomulikumale viisile, et anda  täidlasemad huuled, suurendades keha enda kollageeni tootmist. Protseduuril puuduvad kõrvaltoimed, kuna see kasutab ainult laserist saadavat soojusenergiat, et stimuleerida keha enda kollageeni tootmist. 

Mitu LipLase protseduuri on vaja teha, et saavutada silmnähtavalt täidlasemad huuled?

Silmnähtavalt täidlaste huulte saavutamiseks soovitame teha 3-6 protseduuri paari nädalaste vahedega ja vähemalt üks protseduur kolme kuu möödudes, et hoida maksimaalset tulemust. See aitab säilitada ja taastada kollageeni kadu paljudeks aastateks, mida on vaja, et vältida edaspidist elastsuse kadu, huulte lõtvumist ja õhenemist.

Kuidas Fotona LipLase töötab?

LipLase protseduur koosneb kolmest etapist:

Esimeses etapis teostatakse Er: YAG laseri abil suu seest poolt läbi suu limaskesta huulte ja suuümbruse kollageeni stimulatsioon. Teises etapis toimub huulte ja huuleümbruse pinguldus Nd:Yag laseri abil. Kolmandas etapis toimub  pindmine ja õrn koorimine Er:Yag laseri abil. Kuna ei kasutata nõela, on protseduur valutu, puuduvad verevalumid ja muud kõrvalmõjud. LipLase laserenergia kasutab ära selle soojust, suunates soojuse naha sügavaimatesse kihtidesse, et stimuleerida kollageeni tootmist. 

 

Milline on LipLase protseduuri järgne taastumine?

Taastumine toimub kolmes etapis:

 • Põletiku faas: kestab umbes 1 ööpäev
 • Pindmine koorumine: tekib 2-3 päeva möödudes
 • Uue kollageeni moodustumine 1 kuu jooksul

 

Protseduurijärgsed juhised: 

 • 3 päeva jooksul peale protseduuri ära kasuta pigmenti sisaldavaid huulepulkasid
 • Tarbi vähemalt 2 liitrit vett päevas
 • Kasuta huuli niisutavaid balsameid või kreeme (nt. kookosõli, Bepanthen)

 

Millal on näha LipLase protseduuri tulemust?

LipLase hooldus soodustab loomulikku kollageeni tootmist ja sõltub seetõttu patsiendi keha loomulikust kollageeni tootmise võimest. See on järkjärguline raviprotsess, mis annab küll koheselt nähtavaid tulemusi, kuid parim efekt tuleb nähtavale alles pärast paari seanssi, andes mitte ainult täidlasemad, vaid ka siledamad huuled.

Protseduur sobib suurepäraselt neile, kes soovivad loomulikku lähenemist volüümikatele ja siledatele huultele.

Broneeri aeg