LipLase

 • Protseduuri kestvus:

  30min

 • Protseduuri hind:

  150€

 

Noorust ja seksikust seostatakse tihti täidlaste huultega. See on ka põhjus, miks paljud naised on läbi aegade otsinud erinevaid võimalusi kuidas muuta oma huuli täidlasemaks ja lopsakamaks. On tõestanud, et täidlasemad huuled parandavad ka üldist näo esteetilist välimust, kuid tihti ei teata, et sageli on just vananemine ja kollageeni kadu põhjusteks, miks huuled muutuvad õhemaks ja kaotavad ajas oma volüümi ja lopsakust .

 

 

Kuidas saada täidlasemaid huuli?

 

Peenikesed huuled võivad olla probleemiks inimestele, kes on sündinud loomulikult peenikeste huultega või neile, kes on vananemise tõttu kaotanud huulte mahu. Hoolimata meie huulte loomulikust ilust, otsivad paljud naised võimalusi, et muuta neid veidi täidlasemaks ja mahukamaks. Õnneks on mitmeid viise, kuidas muuta need täidlasemaks ja saavutada soovitud tulemus. Huulepulga loominguline kasutamine võib anda kiiresti soovitud efekti. Väike huulepulga värvitoonide kombinatsioon võib luua ajutise täiuslikkuse illusiooni. Hüaluroonhappega rikastatud paiksed kreemid on ka valik huulte turgutamiseks. Püsivama toime saavutamiseks tulevad aga mängu huulte täitesüstid, keemiline koorimine (Dubai Lips) ja LipLase laserravi. Täitesüstid on üks populaarsemaid protseduure meie ilukliinikus, mis tagab huultel pikaajalise volüümi tõstva toime. Meie  ilukliinikus on aga olemas ka võimalused, et taastada kollageeni kadu ja pidurdada  vananemisprotsesse. Üheks selliseks protseduuriks on Fotona  LipLase mitteinvasiivne laserprotseduur, mis on üks suurepärane alternatiiv täitesüstidele et muuta huuli täidlasemaks ja lisades huulte mahtu ja volüümi.

 

Milles protseduur seisneb?

 

Protseduur võtab aega vähem kui 30 minutit, soovi korral pannakse huultele tuimestuskreem. Protseduur on aga praktiliselt valutu ja hästi talutav, seega sobilik ka neile kes väga kardavad valu, nõelasid, turset või verevalumeid. Kuigi protseduuri ajal võib tunda minimaalset laserenergiast põhjustatud soojust kogu huultel, kaob see umbes tunni aja jooksul peale protseduuri.

 

Mitu LipLase protseduuri on vaja teha?

 

Silmnähtavalt täidlaste huulte saavutamiseks soovitame teha 3-6 protseduuri paari nädalaste vahedega ja vähemalt üks protseduur kolme kuu möödudes, et hoida maksimaalset tulemust. See aitab säilitada ja taastada kollageeni kadu paljudeks aastateks, mida on vaja, et vältida edaspidist elastsuse kadu, huulte lõtvumist ja õhenemist.

 

Milline on LipLase protseduuri järgne taastumine?

 

Taastumine toimub kolmes etapis:

 

 • Põletiku faas: kestab umbes 1 ööpäev
 • Pindmine koorumine: tekib 2-3 päeva möödudes
 • Uue kollageeni moodustumine 1 kuu jooksul

Peale protseduuri:

 • 3 päeva jooksul peale protseduuri ära kasuta pigmenti sisaldavaid huulepulkasid
 • Tarbi vähemalt 2 liitrit vett päevas
 • Kasuta huuli niisutavaid balsameid või kreeme (nt. kookosõli, Bepanthen)

Faktid teie huulte kohta

 

Nii nagu meie sõrmejälgedel, on ka meie huultel oma eripära. Nende kortsude mustrid muudavad huuled igas mõttes ainulaadseks. Seda saab üksikjuhtudel isegi kasutada kohtuekspertiisi tõenditena ja seda nimetatakse keiloskoopiaks, mis aitab kindlaks teha isiku identiteedi. Huuled on meie keha kõige tundlikum osa ja erinevalt näonahast, koosnevad huuled vaid kolmest kuni viiest rakukihist ning neil on miljoneid närvilõpmeid. Õhukesed kihid tähendavad, et verevool on huulte piirkonnas selgem. Huuled võivad olla ka esimene näitaja, mis näitab, kui teil on halb või külm. Nende värv võib muutuda punasest siniseks või kahvatuks. Kuna huultel pole higinäärmeid, puudub neil mehhanism, mis kaitseks ja hoiaks õrna huulenahka. Seetõttu pole üllatav, et huuled kipuvad kiiremini kuivama ja lõhenema. Huultel on ka minimaalselt melaniini, mis muudab need UV-kiirte suhtes tundlikumaks. SPF-i sisaldava huulepalsami või huulepulga kandmine aitab kaitsta teie huuli ja säilitada terve naha.

 

Mis vahe on LipLase protseduuril ja täitesüstidel?

 

Täitesüstidega huulte suurendamisel kasutatakse tavaliselt hüaluroonhapet sisaldavaid preparaate. Hüaluroonhappe täiteained aitavad parandada huulte kuju, struktuuri ja mahtu. Nende kestvus on enamasti 6-12 kuud. Täiusliku välimuse säilitamiseks on enamasti vaja regulaarselt süstida. Üks hüaluroonhappe täitesüstide kasutamise eeliseid on huulte mahu suurendamine ja kuju muutmine. Ükskõik, kas soovite loomulikuma välimusega huuli või täidlasemaid huuli, huulte suurendamine hüaluroonhappe täitesüstidega on enamasti väga tõhus ja efektiivne. Üks huulte süstimise kõrvalmõjudest on see, et see võib põhjustada verevalumeid ja täiteaine võib aja jooksul migreeruda (liikuda ühest kohast teise). Lisaks võib esineda süstekohtades verejooksu, punetust, hellust, infektsiooni ja see võib mõnikord aktiveerida herpest, täiteaine veresoonde süstimisel võib tekkida naha nekroos jne. LipLase'i protseduur on seevastu suunatud loomulikumale viisile, et anda teile täidlasemad huuled, suurendades teie keha enda kollageeni tootmist. Sellel puuduvad kõrvaltoimed, kuna see kasutab ainult laserist saadavat soojusenergiat, et stimuleerida teie keha enda kollageeni tootmist. Loomulikult täidlasemate huulte saavutamiseks soovitame teha protseduuri 6 korda ja see võib olla lõppkokkuvõttes soodsam kui süstitavad preparaadid, kuna toime kestab kauem. Samuti ei vaja see erinevalt täitesüstidest paari aastaste vahedega teostatavat täiteaine lahustamist hüaluronidaasi abil, mis on enamasti regulaarse huulte täitesüstide puhul möödapääsmatu kui soovime, et huuled säilitaksid oma normaalse loomuliku välimuse ja ei tekiks ülesüstitud nö. “pardimoka efekti”

 

Kuidas Fotona LipLase töötab?

 

LipLase protseduur koosneb kolmest etapist  Esimeses etapis teostatakse Er: YAG laseri abil suu seest poolt läbi suu limaskesta huulte ja suuümbruse kollageeni stimulatsioon. Teises etapis toimub huulte ja huuleümbruse pinguldus Nd:Yag laseri abil. Kolmandas etapis toimub  pindmine ja õrn koorimine Er:Yag laseri abil. Kuna ei kasutata nõela, on protseduur valutu, puuduvad verevalumid ja muud kõrvalmõjud. LipLase laserenergia kasutab ära selle soojust, suunates soojuse naha sügavaimatesse kihtidesse, et stimuleerida kollageeni tootmist. Kollageen on oluline naha lõtvuse, volüümi ja vananemisvastase toime jaoks. Kollageeni ja elastiini on vaja naha lõtvumise vältimiseks ja naha elastsuse säilitamiseks. Vananemisest tingitud kollageeni kadu on loomulik nähtus. Juba pärast 20. eluaastat hakkab vähenema meie kehas kollageeni tootmine ja naistel väheneb see menopausi ajal veelgi. Piisava kollageeni tagamine aitab meil aga säilitada nooruslikuma välimuse ja huuled pole selles osas erand. Kui huultel on piisavalt kollageeni, saame muuta huuled tihedamaks, volüümikamaks ja siledamaks.

 

Millal on näha LipLase ravi tulemust?

 

LipLase hooldus soodustab loomulikku kollageeni tootmist ja sõltub seetõttu teie keha loomulikust kollageeni tootmise võimest. See on järkjärguline raviprotsess, mis annab küll koheselt nähtavaid tulemusi, kuid parim efekt tuleb nähtavale alles pärast paari seanssi, andes mitte ainult täidlasemad, vaid ka siledamad huuled. See sobib suurepäraselt neile, kes soovivad loomulikku lähenemist volüümikatele ja siledatele huultele.