Konsultatsioon koos nahadiagnostikaga

  • Protseduuri kestvus:

    30 min

  • Protseduuri hind:

    50€

Ootame Sind nahadiagnostikasse ehk nahaanalüüsi, kui soovid teada, millises seisus on Sinu nahk ja millised protseduurid sobivad just Sulle.

 

Mis on Opatra Dome professionaalne näonahaanalüsaator?

Opatra Dome näonahaanalüsaator on uusim tehnoloogia, tänu millele saab selge ülevaate näonaha hetkeseisukorrast ja lisaks ka prognoosi naha seisundist 3-5 aasta pärast. Täpse pildi annab näonahaanalüsaator, mis kasutab tehisintellekti ja pildianalüsaatorit ning teeb naha erinevatest kihtidest 3 pilti, kasutades RGB, PL ja UV-spektri valgust. Pildid valmivad 25 sekundiga ja meie ilukliiniku spetsialist selgitab tulemusi põhjalikult. 

Konsultatsiooni lõpuks on Sul selge ülevaade oma naha pindmisest kihist, tekstuurist ja sisemisest seisundist ning Sa tead ka, mis toimub naha kõige alumises kihis.

Mida peab teadma enne näonaha analüüsile tulekut?

Parima tulemuse saavutamiseks tuleb eelneval õhtul nahalt kogu mustus ja meik maha pesta, nahka võib kreemitada -  see on isegi soovituslik. Hommikul on oluline nahk puhta leige veega üle pesta ja pärast seda ei tohi kanda nahale ühtegi pesu-, kreemi- või meigitoodet. Oluline on mitte kreemitada 6h enne nahaanalüüsi, et tulemused oleksid võimalikult täpsed.