Merilin Õisla

esteetilise meditsiini õde

Olen lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õe eriala ja töötanud õena Eesti ühes suurimas, Põhja-Eesti Regionaalhaiglas neuroloogiaosakonnas. Ilumaailma tõi mind huvi mitmesuguste noorendavate ja naha kvaliteeti parandavate protseduuride vastu. Isiklikust huvist kasvas välja kutsumus ja pärast õendusõpet asusin õppima kosmeetikat.

Minu jaoks on esteetilise meditsiini õena töötamine midagi enamat kui lihtsalt botoxi süstid, täiteained ja laserid … see on midagi palju enamat kui väikeste muudatuste tegemine kellegi nahal/näos. Mu töö võimaldab mul muuta inimesi enesekindlamaks ja rahulolevamaks – muuta nende elusid ja hoolitseda nende eest igal sammul me kliinikus.

Õena on minu tööks pakkuda ohutut ja tõhusat ravi/protseduuri, mis parandab patsiendi naha väljanägemist. Püüan kliinikus luua igale kliendile mugava keskkonna, et nad tunneksid end hästi ja enesekindlalt, tehes oma otsused/valikud soovitud iluravi osas. Oluline on klienti põhjalikult informeerida erinevatest protseduuridest ning seeläbi aidata neil teha õige ja teadlik valik. Kliendi soovid, rahulolu ja mugavus on minu jaoks prioriteet number 1.

Esteetiline meditsiin areneb järjepidevalt ja kiirelt, seepärast pean oluliseks viia end kõige uuega kurssi ning täiendada pidevalt oma teadmisi ja oskusi.

Hea ja toetava meeskonna tugi on ülioluline ja siin on oluline roll tööandjal, kes tiimi kokku paneb ning seda emotsionaalse intelligentsusega juhib – ehk siis juht peab olema tark ja tasakaalukas. Selle kõige olen leidnud Mari Laasma ilukliinikus.