Laserprotseduurid

Fotona tõstvad ja noorendavad protseduurid

Fotona tõstvad ja noorendavad protseduurid kuuluvad esteetilise meditsiini uusimate tehnoloogiate esirinda, pakkudes mitteinvasiivset ja mitmekülgset lahendust. 

Tutvu selliste protseduuridega nagu lasernoorendus Fotona 4D, silmaümbrusi pinguldav Smooth Eye, süstevaba nahaniisutus HydraLase Silk, laseriga huulte suurendamine LipLase. 

LOE LÄHEMALT

Pigmendiravi laseriga

Räägime lähemalt pigmendilaikudest ning sellest, kas ja kuidas neid laseriga eemaldada. 

LOE LÄHEMALT

Fraktsionaalne fotopeel

Fraktsionaalne fotopeel noorendus protseduur koosneb viiest erinevast etapist. Kasutame protseduuri jooksul 3 einevat lasersüsteemi, IPL valgusravi ja TCA 15% hapet.

LOE LÄHEMALT

Tight Sculpt – kaela laserlipolüüs

Kuna peale rasva lahustamist jääb enamasti probleemiks ka naha lõtvus, on lipolüütiliste süstide ja kirurgilise rasvaimu kõige efektiivsemaks alternatiiviks kaela laserlipolüüs koos naha pinguldamisega.

LOE LÄHEMALT

Veresoonte laserravi

Laserravi on üks kõige populaarsemaid protseduure erinevate patoloogiliste veresoonte eemaldamiseks.

Üheks sagedasemaks esteetiliseks probleemiks on laienenud kapillaarid, mis võivad ilmneda punaste täppidena või nähtavate soontena nahal, „ämblikuvõrk“ kätel ja näol, angioomid ja hemangioomid ning healoomulised vaskulaarsed malformatsioonid.

LOE LÄHEMALT

Akne ravi Fotona Laseriga

Akne ravi laseritega on kiire, lihtne ja ohutu.  Meie spetsialist teeb esmalt konsultatsiooni käigus põhjaliku diagnostika, et vaadata kas Fotona akneravi on teie jaoks õige.

LOE LÄHEMALT