Green Toning pigemendiravi

 • Protseduuri kestvus:

  umbes 30 min

 • Protseduuri hind:

  al 200€

Green toning pigmendilaikude eemaldamiseks mõeldud laserprotseduur muudab naha nähtavalt heledamaks ja parandab naha toonust. Tulemuseks on säravam, nooruslikum ja ühtlasema tooniga nahk. 

Green toning on laserprotseduur, millega on võimalik vähendada:  

 • soovimatut näopigmenti
 • tumenenud silmaaluseid
 • tedretähne
 • ebaühtlast nahatooni
 • poore 

 

Pigmendi eemaldamine on Green Toning protseduuri põhiline eesmärk, kuid protseduuri käigus vähenevad ka poorid, ühtlustub nahatoon ning paraneb nahatekstuur.

Green toning protseduuril kasutatav Fotona StarWalker pico laser on niivõrd mitmekülgne, et saame ravida nii melasmat, hüperpigmentatsiooni, päikesekahjustusi kui ka punetust epidermise tasandil. Green toningu protseduur sobib lisaks melasma ravile punetuse ja armi ravis (nt põletused, lõiked või kirurgilised armid). Häid tulemusi saame ka põletiku ja akne järgse pigmentatsiooni (PIH) ravis, kus sageli muud protseduurid võivad osutuda väheefektiivseks.

Kuna Green Toning laserprotseduur on ohutu tumedatele hüperpigmenteerunud aladele, saavad seda protseduuri lubada endale ka inimesed, kellel on tumedam nahatüüp.

Millistel piirkondadel saab Green toning pigmendilaikude eemaldust kasutada? 

Green Toning protseduur saab töödelda pigmenti kõikjal kehal. Kõige sagedamini soovitakse eemaldada pigmendilaike näol, dekolteel ja kätel, kus nahk näeb kõige rohkem päikesekiirgust ja kogeb keskkonnakahjustusi.

Kuidas töötab Green toning lasersüsteem?

Green toning süsteemis kasutatakse kahte valgusenergia lainepikkust: Q-switched YAG, mis ravib sügavat pigmentatsiooni ja Q-switched KTP, mis töötleb pindmisemat pigmenti. Sarnaselt StarWalkeri pikotätoveeringu eemaldamisega, on kiired nanosekundilised impulsid suunatud dermaalsele ja epidermaalsele nahakihile.  Selle tulemusena lõhustatakse pigmendid nii, et need saavad väljutatud loomulikult keha lümfisüsteemi kaudu. Fotoakustiline reaktsioon hävitab pigmendi peeneks tolmuks, mida ükski teine lasertehnoloogia ei võimalda.

Green toning on mitteablatiivne, mis tähendab, et ei kahjusta naha pindmisi kihte ja taastumine on kiire ja valutu. Tänu sellele ei vaja protseduur ka valuvaigistavat kreemi.

Green toning laserhooldust on võimalik kombineerida keemilise koorimise ja teiste hooldustega, et saada veelgi paremaid tulemusi.

Broneeri aeg