GOURI kollageeni stimuleerivad süstid näole ja kaelale

 • Protseduuri kestvus:

  30 min

 • Protseduuri hind:

  300€

Kliinikusse on jõudnud uus murranguline vananemisvastane preparaat kogu näole ja kaelale: GOURI!

GOURI süstid põhinevad CESABP (Collagen Enabled Solubilized Active and Biogradable Polymer) tehnoloogial, mis võimaldab käivitada naha loomulikku kollageeni sünteesi ja noorendada kogu nägu või kaela tervikuna. Tulemuseks on särav, elastsem, parema tekstuuriga nahk. 

GOURI sobib suurepäraselt neile, kes otsivad mittekirurgilist ja loomulikku viisi näo või kaela noorendamiseks ja naha vananemisprotsesside aeglustamiseks.

Tegemist on uudse suunaga esteetilises meditsiinis ning Monacos toimunud AMWC-l (maailma suurimal ilumeditsiini kongressil) valiti GOURI parimaks kollageeni stimuleerivaks süstitavaks ravimiks.

Millised on Gouri eelised?

 • Noorendav toime kogu näole või kaelale – vastupidiselt lokaalse mõjuga täiteainetele jaotub GOURI ühtlaselt üle kogu näo ning noorendab seda terves ulatuses.
 • Pikaajaline toime – annab loomuliku ja püsiva tulemuse 6–12 kuuks.
 • Ohutu – preparaadil puuduvad ohtlikud kõrvalmõjud.
 • Vähem valuline ja kiirem taastumisaeg - Tänu vedelale koostisele kasutatakse GOURI süstimisel peenikest nõela. Võrreldes täitesüstidega on süstekohti oluliselt vähem, tänu millele on ka väiksem oht verevalumite tekkimiseks. 

 

Kuidas aitab GOURI nägu noorendada? 

 • Silendab kortse
 • Suurendab naha elastsust ja pinguldab lõtvunud nahka
 • Tõhustab kollageeni tootmist

 

Kuidas toimub neokollagenees?

Gouri süstitakse näo kümnesse punkti, kust see imendub kergesti nahka ning muundub kolmemõõtmeliseks maatriksiks, soodustades fibroplastide teket. Moodustub uus kollageen, suureneb naha elastsus ja toimub näo lifting.

Kui kaua kulub esialgsete tulemuste nägemiseks?

Tulemused on üsna individuaalsed ja sõltuvad patsiendist. Pärast süstimist võtab neokollagenees aega, tavaliselt on esimesed visuaalsed tulemused nähtavad 1-2 nädala möödudes.

Kui kaua GOURI tulemused kestavad?

Ka tulemuste kestus on individuaalne, tavaliselt on see aeg 6–12 kuud.

Parimad tulemused juba 3 korraga!

Soovitame läbida 3 kuuri neljanädalaste vahedega. Pärast kolmandat seanssi võib kollageenisisalduse säilitamiseks kasutada 1-2 täiendavat hooldust 3–6-kuulise intervalliga. GOURI 3 korra paketi on võimalik soetada meie e-poest.

Kaua võtab aega taastumine?

Nagu enamiku süstitavate ravimite puhul, märkab enamik patsiente ravitavas piirkonnas kerget turset ja pisikesi muhke, mis meenutavad sääsehammustusi. Tavaliselt taandub see 1–3 päeva pärast.

Kas GOURI süste võib kombineerida teiste ravimeetoditega?

Gouri ravi puhul soovitame 1-kuulist vahet enne ja pärast muid raviprotseduure. Mõningaid protseduure võib teha koos Gouriga ühes raviplaanis, kuid selleks tuleb kindlasti konsulteerida meie spetsialistidega.