Endolifting - nahapinguldus laseriga

  • Protseduuri hind:

    Tutvumishind 1300€ (tavahind 2000€)

Endolifting on uuenduslik  ja väga efektiivne pinguldav laserprotseduur, mis on alternatiiviks kirurgilistele protseduuridele.

Endolifting sobib nii näole, kaelale kui kehale ning annab märgatavaid tulemusi minimaalse taastumisajaga. Tegemist on skalpelli-, armi,- ja valuvaba nn “lõunapausi faceliftiga", mis stimuleerib sügavaid ja pindmisi nahakihte, pinguldab nahka ja stimuleerib uue kollageeni moodustumist. Protseduuri abil saame ka vähendada vajadusel liigset nahaalust rasva.

Ainult ühe protseduuriga on märgatavad kohesed tulemused, mis aja jooksul paranevad veelgi.

Endolifting näo korrigeerimiseks (laser facelift)

Endoliftinguga saame korrigeerida kerget ja keskmist naha lõtvumist ja vähendada rasva näo alumises kolmandikus (topeltlõug, põsed) ja kaelal, Endoliftingu protseduuri on võimalik teostada kõikidel kehapiirkondadel  (põlvedel, kõhul, reie sisekülgedel, tuharatel ja pahkluudel jne) eesmärgiga eemaldada rasva ja/või pinguldada nahka.

Endoliftingu eelised:

  • Suurepärane alternatiiv kirurgilisele liftingule
  • Suurepärane ravimeetod rasva vähendamiseks ja naha pinguldamiseks topeltlõua puhul
  • Tõhustab kollageeni sünteesi
  • Pinguldab nii sügavaid kui ka pindmisi nahakihte
  • Minimaalselt invasiivne: ilma skalpelli, armide ja pika taastumisajata.
  • Enamasti piisab vaid ühest protseduurist, et saada märkimisväärseid tulemusi.
  • Tänu kollageeni stimulatsioonile paranevad tulemused veelgi mitme kuu jooksul pärast protseduuri.

 

Mida Endoliftingu laserprotseduur endast kujutab?

Endoliftingut teostatakse Fotona laseriga steriilse fiiberoptilise kaabli abil, mis sisestatakse naha alla pindmisse hüpodermisesse.

Endoliftingu peamiseks eesmärgiks on naha pinguldus läbi neokollageneesi ja metaboolsete funktsioonide aktiveerimise. Laserindutseeritud selektiivne kuumus sulatab rasva, mis valgub töödeldud ala mikroskoopilistest sisestusavadest välja ja põhjustab samaaegselt naha pingulduse.

Millal on näha endoliftingu tulemusi?

Endoliftingu tulemusi on näha kohe, kuid tänud naha sügavatesse kihtidesse kogunevale täiendavale kollageenile paranevad tulemused veelgi mitme kuu jooksul pärast protseduuri. Parim hetk saavutatud tulemuste hindamiseks on tavaliselt 6 kuu möödudes.

Tulemuste nägemiseks piisab tavaliselt ühest protseduurist. Vajadusel võib endoliftingut korrata kord aastas.

Nagu kõigi esteetilise meditsiini protseduuride puhul, sõltub tulemus ja toime kestus konkreetse patsiendi eripäradest ja naha lõtvuse astmest. Protseduuri edukust võivad mõjutada vanus, tervislik seisund, sugu jne.

Kui kaua kestab endoliftingust taastumine?

Tänu endoliftingu minimaalselt invasiivsele olemusele on taastumisaeg lühike. Tavaliselt on nahk 24-48 tunni jooksul kergelt roosakas ja võib tekkida kerge turse.

 

Protseduurile tuleku eelduseks on dr Mari Laasma konsultatsioon, mille järgselt saab aja protseduurile panna kirja kliinikus kohapeal, e-maili või telefoni teel.

 

Broneeri aeg konsultatsioonile