Bioremodelatsioon (RRS HA Long Lasting, PROFHILO)

  • Protseduuri kestvus:

    1h

  • Tulemus kestab:

    9-12 kuud

Nagu nimigi viitab, on tegemist väsinud naha „modelleerimisega”, milleks kasutatakse hülauroonhappel põhinevaid preparaate. 

Erinevus täitesüstide ja bioremodelatsiooni vahel seisneb selles, et täitesüstid ei ravi, vaid täidavad kortse ja kortsukesi, bioremodelatsioon aga stimuleerib kudedes kollageeni ja elastiini teket, mistõttu aitab vähendada naha lõtvust, tagades nooruslikuma välimuse ja säravama jume. 

Bioremodelleerimine preparaaadiga PROFHILO

Bioremodelleerimist preparaadiga Profhilo kasutatakse kõige sagedamini näo noorusliku välimuse saavutamiseks, aga see sobib hästi ka käte, kaela, käelabade, õlgade, reite sisekülgede, põlvepealsete ning dekolteepiirkonna väljanägemise noorendamiseks.

Preparaat hakkab stimuleerima kudedes nelja erinevat tüüpi kollageeni ja elastiini. 

Tegemist on uudse ravivõttega, mille tulemusi on hinnatud esteetika eriauhinnaga. Bioremodelleerimine sobib nii meestele kui naistele. Protseduur on valutu ning ei tekita turseid, paapuleid ega hematoome.

Milles seisneb biomodelleerimise protseduur?

Enne protseduuri tuimastatakse nahk spetsiaalse kreemi abil. Ravimit süstitakse väga peente nõeltega viide bioloogiliselt aktiivsesse punkti kummalgi pool nägu. Parimate tulemuste saavutamiseks tuleks teha kaks raviprotseduuri neljanädalase vahega . Protseduur kestab 10–20 minutit ning süstimisjäljed kaovad vähem kui 30 minutiga, kuid aine ühtlaseks jaotumiseks naha all kulub kuni 48 tundi. Tulemus on märgatav kohe, kuid aja jooksul paraneb veelgi. Lõplik tulemus on nähtav pärast teist protseduuri.

Pärast biomodelleerimist: 

PROFHILO® ravi on ohutu. Vaid ravile järgneval päeval tuleb hoiduda füüsilistest pingutustest ja spordist. Kahe päeva jooksul ei tohi teha teisi kosmeetilisi protseduure, soovitatav ei ole minna ka sauna, solaariumisse ega päevitama.

Bioremodelleerimine preparaadiga RSS HA Long Lasting

RRS HA Long Lasting preparaat  sisaldab lisaks hüaluroonhappele ka aminohappeid ja antioksüdante. Preparaat sobib väga hästi naha säravamaks muutmiseks, aga ka esimeste kortsukeste silumiseks ja täitmiseks. Preparaadis sisalduv hüaluroonhape seob niiskust ja annab kauakestva täidlase efekti. 

Broneeri aeg